Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érjem el, hogy ne érezzem...

Hogy érjem el, hogy ne érezzem magam rosszul, mikor látom, hogy más rosszindulatú lánykák lenéznek, holott kevesebbek, mint én?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit soha nem kedveltem, mert túl sokat képze magáról. Mindenhol olyan megjegyzései vannak, hogy ő milyen díva, milyen jó csaj, miegymás. Az utóbbi időben többször összefutok vele, viszont ahhoz képest, hogy ugye falun élünk, és rengetegen mondták már nekem, hogy nincs a faluba lány, akinek annyi ruhája lenne, mint nekem, ráadásul tényleg törekszem szép és stílusos ruhákat hordani, látom ezen a csajon, hogy annnyira lenézően bámul rám, holott másoktól pozitív visszajelzést kapok.

25N


2018. aug. 3. 11:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Akinek kevesebb ruhája van mint neked, az is válaazolhat??
2018. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan ugyanolyan rosszindulatú vagy, mint azok a "rosszindulatú lánykák", és még éretlen is.

Némi nárcizmust sejtek...

2018. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szuper dolog, itt mindenbe belemagyarázni mindent. Tényleg fölösleges erre az oldalra bármilyen kérdést feltenni, mert túl primitívek az emberek, hogy normális választ adjanak. Persze, persze, 13 éves szintjén vagyok, persze irigy vagyok másokra. 😂🤣😂🤣
2018. aug. 3. 13:12
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a falusi problémák basszus
2018. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindketten tanulatlan falusi lotyók vagytok, egyikőtök sem több a másiknál, 19 és egy híján 20. Pipiskedtek a tyúkudvarban, vér ciki. Sikeres vagy, én elhiszem, de miben? Értelem nélkül hogy tudtad véghez vinni, lehet, hogy ezt is csak képzeled, bár mindnekinek más a mércéje.
2018. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvastam a kérdés alatti sorokat, en vegig azt hittem, hogy egy "tinipanaszt" olvasok. Most egy kicsit lefagytam a 25 évedtől...
2018. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
bekötötték az internetet Pajkaszegen
2018. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem tetszenek a válaszok, akkor biztos mindenki más a hülye, csak te vagy helikopter :D De imádom ezt a kérdezői mentalitást. Bárcsak én is ilyen biztos lennék a dolgomban.
2018. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!