Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogyott a motivàcióm ès a...

MisterTT kérdése:

Elfogyott a motivàcióm ès a türelmem a vilàggal szemben?

Figyelt kérdés

Ugy èrzem hogy kezd elfogyni a lelkesedèsem. Mindent amit kitalàlok vagy tervbeveszek mire megteremtenèm hozzà az anyagiakat vagy ellehetetlenítenek vagy tönkretesznek orszàgos /vilàg szinten.

Sorolhatnàm itt a sok problèmàt ,kezdve a legnagyobbaktól a legkissebbekig de sose èrnèk a vègère.

(Szeretnèk egy kis hàzikót venni ,hogy èlhessek màr valahol) ,De ahogy gyűlytöm rà a pènzt erőnfelül a veszèllyes ès külföldi ràadàsul jólfizető munkàmmal. Évek óta nem jutok közelebb a cèlomhoz.

Mert egyenes arànyban emelkednek az àrak. Adók fizetnivalók.

De ez mindenre igaz.

-Minden gagyi eldobó amit vàsarolhatok.

Cipő ruha hàztartàsi cucc autók kaja stb.

Minden túl van bonyolítva szabàlyozva ,minden idiótabiztos.

Az emberek pedig egyre idiótàbbak ès kôzönyösebbek egymàssal. 30 múltam de màr hànyingerem van ettől a kamufejlődèstől....

Valami qurva nagy baj van ezzel a vilàggal.

Vagy ezt csak èn làtom?


2018. aug. 3. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamu fejlődés alatt mit értesz?
2018. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút jól látod, én már feladtam és iszom, bár a sör is pancsolt. Tudod mi tesz boldoggá? Az, hogy ha egy 16 éves lány kiírja ide, hogy öngyilkos akar lenni és én azt mondom ne csináld. És három év múlva ír egy mondatot (azt sem tudom már ki az), hogy köszönöm, van barátom! És akkor tudom, hogy én voltam Neki a képzelet barátja (vagy a holdemberke) három éven keresztül... És ez nekem jó, a többi meg lesz ahogy lesz, ez van, ezt kell szeretni... Elcseszett világba születtünk, it még a kávé is keserű...
2018. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Az anyagi hálóból mondjuk már párszor meg sikerült szabadulnom, de attól még tényleg kamu, hogy fejlődünk..
2018. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tipikus esete annak, hogy aki itthon hülye, az külföldön is hülye.
2018. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig egy külföldi jól fizető állás mellett azért sok okosságot lehet csináni. Valaki írta itt, hogy 2 éven át nagyon jól beosztott mindent és havi ötszázezret félre tudott tenni, 2 év után 14 milliót tudott hazahozni.
2018. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz egy idegen nyelven beszélni, mondjuk németül, akkor ki mehetnél dolgozni az osztrákokhoz, mi közben Magyarország nyugati csücskében laknál. Kint jobban lehet keresni és nem ott kell drágábban meg venni a lakásokat, hanem itthon. Én ebben hiszek, szerintem ez sokaknak be válhat.
2018. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó kommenteket írtatok. Kösz...

Nem a pènzel van a gond az jó , hanem azzal hogy mèg így sem èrem utól magam.

A semmi nem fejlődik mondat pedig arra utal hogy hiàba gyàtanak agyonkompjüterizàlt csücsmodern masinàkat a hibàt is beletervezik hogy 5-6 èvnèl tovàbb ne tartson ki semmi. Biztos jàrtatok màr ugy hogy bekapcsoltàtok a telefont ès se kèp se hang. Vagy hogy az autó letiltott különösebb ok nèlkül. (Nyomtató effektus) mintahogy kiderült hogy lapszàmlàló chipet tesznekb a nyomtatókba ami 5,10ezer lap utàn kièg hogy vegyèl újat.

2018. aug. 3. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ujabb “felnottevalosdepi”. Ezen mind atesunk. Es vagy megszoksz vagy megszoksz? En megszoktem... ;)
2018. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!