Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogyott a motivációm és...

Elfogyott a motivációm és stagnálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

155cm és 64kiló voltam mikor elkezdtem fogyózni. Eleinte nehéz volt, kalóriát számoltam stb. De mindig túlléptem és nem tudtam hogy mikor van elég. Ekkor hánytattam magam amire nem vagyok büszke de jobban lettem tőle mindenféleképpen.


Aztán nyáron sikerült leadni jópár kilót úgy, hogy kevesebb adagokat ettem és elkezdtem mozogni. Most 53kiló vagyok. A helyzet az, hogy mozgok is, (kicsit kevesebbet mint nyáron de akkor is) és még kevesebbet eszem mint eddig (500kalória körül) és mégsem ment lejjebb. Mostanában meg összevissza eszem zabkását meg mindent. Nem is vagyok éhes, mégis folyton ennék. Félek hogy visszahízok, utálom magam amiért eszek és nem tudom hogy hozzam magam vissza a jó mederbe. Nem megy a fogyás és úgy érzem magam lelkileg mint egy krumpli.

16/l



2016. dec. 8. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
500kalória körül?! Az durva koplalás, nem csoda, hogy ehetnéked van.
2016. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"500kalória körül"


Persze, hogy stagnálsz. Bekapcsolt a szervezetedben a vésztörvényszék és katasztrófaállapotot hirdetett az anyagcseréd. Csak normális, rendszeres, napi 3-5 étkezéssel, bőséges fehérjével és értékes zsírral fogsz tudni kimozdulni ebből. Napi 1200-1500 kalória még a magasságod mellett is szükséges minimálisan.

2016. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!