Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom miért nem tudja elfogadn...

Párom miért nem tudja elfogadni a korát?

Figyelt kérdés

44 éves férfi, és úgy viselkedik mint egy kamasz.

Velem nem jön sehova, most kitalálta hogy, menjünk el valahova együtt a gyerekekkel.

Mi ketten sehova nem megyünk. Csak annyit mondtam neki, hogy kérdezze meg a fiatalokat hova menjünk, erre olyan mérges lett, hogy én kötekszek, fogta magűt beült a kocsiba és elment. Gondolom ment csajozni.


Ez elmúlik a férfiaknál? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?



2018. aug. 5. 10:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szép kerek foltokba
2018. aug. 5. 11:34
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni, hogy a nők miért kínlódnak ilyen balfa..szokkal....és úgy, hogy még le is írják, nem lesznek már sokáig együtt.Én is nő vagyok, de abszolút képtelen vagyok felfogni, mit lehet ebben akárcsak 2 percig is élvezni?Mire jó ez?

Neked már inkább a válás közepén kellene lenned, nem még azon gondolkodni, hogy elmúlik-e nála ez.Mééér múlna el, ha már a puszta létezésed is baj neki?Logikus gondolkodás hol van nálad?

2018. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyod magad folyamatosan porig alázni.

Lépj ki. A gyerekek már nagyok.

Éld az életedet.

Minden jobb annál, mint amiben élsz.

2018. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjed már kilépett a kapcsolatotokból. Tehet, nyűg neki, nem fértek meg egymás mellett. Azért köt bele mindenbe, a külsődbe, hogy hogyan hajolsz le, és egyáltalán. Ha az intimitás megszűnt, akkor minden meg szűnt. Ha kényelemből eltűröd, hogy mindennap ezerszer megalázzanak, s dagonyázol a semmiben, akkor megérdemled. Nem tudok mást mondani.

A válás tortúra, habár van közös megegyezés is. Anyagi megosztás, aztán jó napot.

Nyiss kifelé. Menj szépen fodrászhoz, járj el moziba, színházba, kezdj el sportolni. A megjegyzéseire csak mosolyogj, engedd el a füled mellett. Ha a gyerekeid hívnak, menj velük. Ne ülj otthon. Mire vársz?

Nagyon fiatal vagy még, előtted az élet, akár egy jóravaló férfit is találsz magadnak, aki megbecsül és tisztel. A férjed már a gyerekei anyját se tiszteli benned, ha így megaláz a gyerekek előtt is.

Értelmetlenek az "odaszúrások", hogy "csajozni mész", stb., stb.

Menjen! Rántsd meg a válladat, és éld a saját életedet.

Hatalmasat fog fordulni veled a világ.

2018. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek!


Ha megjegyezte, hogy "biztos csajozni mész", annak hosszú előzményei lehetnek, amiről mi nem tudunk.

A viszont kitűnik az indításból is, hogy már régen üres ez a kapcsolat. Vagy azért, mert a férj eleve ilyen természetű, hogy eskü vő után sem hagyott fel a vadászattal, vagy lehetett ott egy-két botrány, leleplezés, hogy ez így téma legyen. Az általános légkört nem ismered, ne ítéld el a hölgyet.

Ismerem, amikor provokálnak, aztán reagálsz, végül visszaszúr: "na, ugye, hogy kötözködsz".

2018. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Kapuzárási pánik.Kop-kop
2018. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
44 évesen pánik? Nem hiszem. Mondjuk nálam sem jönne be ha ez köztem és a páron között téma lenne. Fit vagyok, többet bírok mint bármikor korábban úh egy olyan nővel aki szerint ez vmi választóvonal nyilván nem jönnék ki. Abból amit leírtál világos h egyikőtök se érzi jól magát a kapcsolatban de még nem fáj eléggé. Ha minden nőiességedet meg önbecsülésedet el akarod veszteni persze lenyelheted amiket látsz de csak akkor.
2018. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolso miert ne? Valtozo a ferfiaknal.

Sogorom 38 korul,a ferjem 43 volt mikor becsajozott.

Akkor jottek ra,h meg megakarjak mutatni ,fiatalok,es kellenek mas noknek is...

2018. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Önbecsülésem 0 , nőiességem romokban, de már építétem magam újra .

Megváltoztak az életkörülményeink is jó irányba, legalábbis az ő részéről. Ettől még nagyobb az arca.


Igazából így fogom fel mintha nem nekem mondana.


Csak kiváncsi voltam, hogy elmúlik e egyáltalán .


Utolsó ti váltatok?

2018. aug. 6. 17:30
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít h elmúlik e. Ne magyarázatokat keress. Mit számít miért vesz semmibe. Nem vagy az anyja. Kiutat keress.
2018. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!