Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagáltok, ha hazugsággal...

Hogy reagáltok, ha hazugsággal ellened hangolnak másokat?

Figyelt kérdés

Velem ez történt. Van egy személy, aki minden logikus magyarázat nélkül utálkozik velem szemben. Legutóbb azt hallottam vissza, hogy XY utál engem aki a bizonyos személy barátja. De én XY-nal kb 2 szót váltottam életemben és nem is gondoltam rosszat róla. Idáig.

Akiről szó van, képes elhitetni másokkal, hogy én rossz ember vagyok, olyanokkal akiket egy szóval sem bántottam - mindezt azért, mert ő nem szeret engem.


Hogy reagáltok arra, ha valótlan állításokkal rossz embernek állitanak be mások előtt - akik pedig elhiszik? Ha megtudnátok, számon kérnétek az illetőn?



#hazugság #ellensèg
2018. aug. 7. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Van önbizalom,nem adok ezekre a pletykákra,ha valakinek egy csepp esze van,nem hiszi el azonnal,meggyőződik róla,hogy tényleg vak vagyok-e vagy süket,a pletykások elhiszik egyből,ők nem érdekelnek. Illetve ha kicsit elfajulnának a dolgok,akkor a fogaikat megetetném velük végső esetben,de ha csak pletykáznak a hátam mögött,csak a szájuk nagy,akkor a fentiek...de nem hezitálnék egyiket sem szájbavágni...ha nincs ott senki,és egy éjszaka összetalálkoznánk egy utcában...
2018. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Aha előző... Annyira "nagy" az önbizalmad, hogy csak szájba vágva tudnád elviselni az életet, mert máskülönben nem megy :D


Aha... neked tényleg elhisszük, hogy van önbizalmad. Pont, hogy nincs... akinek meg tényleg van, azt meg ténylegesen nem érdekli. Nem szájbavág, meg hasonlók. Te nagyon beteg vagy! Inkább kezeltesd magad dühkitöréseid vannak.

2018. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki rögtön elhiszi az mást is ugyanúgy elhisz, ergo naiv/ostoba/befolyásolható.

Az ilyen emberek véleménye meg csöppet sem érdekel.Én tudom mit tettem, mit nem tettem,milyen vagyok.Ennyi.

2018. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek ellen a legjobb nem védekezni. Tényleg. Hagyni kell a fenébe, nem foglalkozni vele.
2018. aug. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az anyósom ilyen.

Legjobb lenne, ha nem foglalkoznék ezzel. De könnyebb mondani, mint amikor találkozol valakivel és még neked kell magyarázkodni és bizonyítani, hogy nem ilyen vagy. Szóval eleve hátrányból indulsz valakinél.

Keress másik társaságot, amibe ő nem tud beleszólni. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Ő így érzi többnek magát, szóval bármit csinálsz vagy mondasz neki csak megerősítést kap.

2018. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit.


Megmondom neki, hogy xy nem mond igazat, és ennyi. Ha akarja, higyje el, leszarom, de akkor a továbbiakban engem békén lehet hagyni.


Pacsizzon csak a hazudozóval, és ne lepődjön meg, ha róla is furcsa pletykák kezdenek terjedni :)

2018. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha...te meg gondolom mindent eltűrsz,mert akkora önuralmad van,aztán ha az eset kicsit elfajul,tenni kéne valamit,akkor derül ki,hogy tök nincs alattad:)
2018. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!