Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kellemetlen, hogy...

Mennyire kellemetlen, hogy elsőre nem sikerül a parkolás, ki kell igazítanom?

Figyelt kérdés

Friss jogaival rendelkezem, és lány vagyok. Nem riadok vissza a parkolástól, de még sokszor nem sikerül rendesen beállni.(ferde lesz, átlógok máshova stb.) Ilyenkor kicsit vissza tolatok és újra elrendezem, mert tudom, milyen bosszantó ha valaki rosszul parkol és emiatt a másik is nehezen tud beállni/kijárni

De ilyenkor mindig úgy bámul egy két ember, főként férfiak, hogy elsüllyednék a föld alà szégyenemben. Egyik nap konkrétan a harmadikról röhögött valaki, amiért harmadszor sikerült beállnom. Legszívesebben azt mondtam volna, hogy te biztos mindig tudtál parkolni.

Engem nem zavar, hogy még nem tudok varázsszóra parkolni akárhol, akárhogy, de azért olykor szégyenlem magam, pedig nagyon szeretek vezetni.


2018. júl. 5. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ilyenekkel. Ha kell javítsd ki. Idővel alakulni fog.
2018. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd túl magad rajta. Senki nem úgy születik, hogy tudott parkolni, és mindenkinek beszóltak eleinte. Fél év rendszeres belvárosi közlekedéssel akkora gyakorlatot szerzel, hogy rendesen fog menni a parkolás.
2018. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hovarju ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük. Van, aki hosszú évek óta vezet és még most sem tud rendesen parkolni és nem is érdekli, hogy rendesen állt-e be.

Sőt, aki figyel arra, hogy rendesen parkoljon és már régóta vezet, annak sem mindig sikerül elsőre.

2018. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Én fiú vagyok és nem tudok parkolni a Skoda Octaviánkal. Fogalmam sincs, hogy hol van az autó eleje, vége és oldala. Vezetni megajó vele, de hatalmas autó lévén nem könnyű parkolni vele, legalábbis én nem érzem. 😅 Ezért gyűjtök most Suzuki Ignisre. :D Egyébként én csak magam miatt szégyellem magam, mert más véleménye abszolút nem érdekel.
2018. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

TE CSINÁLOD JÓL!

Aki meg röhög rajtad, az biztos az a bunkó, aki átlóg a másik helyre, és miatta fogynak el hamarabb a parkolóhelyek. De biztos, hogy rajtad röhögött? Nem lehet, hogy egyszerűen félreértetted?

Aki csak bámul, az lehet, hogy drukkol neked, hogy sikerüljön.

Ha kicsi a hely ráfordulni, akkor adott esetben nem is lehet egy ívben jól beállni.

Tanuld meg nem észrevenni azokat, akik bámulnak vagy nevetnek vagy bármilyen véleményt nyilvánítanak. Egyébként velem is számtalanszor előfordul, hogy korrigálnom kell. Esetleg nem is egyszer. Őszintén szólva nem is veszem észre, hogy bárki figyelne (igaz, az autóval foglalkozom, nem a körülöttem levőkkel). Ezért gondolom, hogy nem is téged néztek. Vagy nem a vezetésedet, hanem téged, mint fiatal, csinos nőt. ;-)

2018. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ez, mint, hogy szrul állj be. Én türelmes szoktam lenni, ha szépen beállsz az sokkal jobb nekem is neked is, mindenkinek :) gyakorolsz, majd bele jössz. Szépen lassan ráérzel az autóra is. Nem kell parázni, mindenki így kezdte. Vagyis ez nem igaz, mert vannak akik letolják, hogy áll a kocsi, mert ők annyira kemények :D nekem régóta meg van a jogsim de csak másfél éve vezetek rendszeresen, kis marutival kezdtem, pici autó, könnyű vele parkolni DE annyira el voltam szokva a vezetéstől, hogy tök bénán parkoltam, én is mindig javítgattam pedig ha rosszul is álltam be, elfértek mellettem, mert mint mondtam pici az autó :D azóta van sajátom, 4es golf, jó nagy segge van, kis időbe bele telt mire megszoktam de már megy minden szépen :) meg kell szokni az autót, gyakorolni kell, ilyen ez. Ne szégyeld magad miatta. Törekszel arra, hogy a hibáidat kijavítsd, ez jó dolog :)


Baleset mentes vezetést ;)

2018. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél büszke magadra hogy rendesen parkolsz. Mások meg otthagyják átlósan meg rosszul beállva a kocsiját. Én is sokszor rájavítok
2018. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
évek óta vezetek, mégis gyakran korrigálok parkolásnál, nincs ebben semmi extra. aki ezen röhög az hülye.
2018. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon igen sokan kárörvendőek, azoknak bemutatok, vagy elküldöm a francba, aztán csá.


Nézze a nőjét-pasiját vagy a tévét, de ne engem.


Svájcban a kutyát nem érdekli, ha 4x tolatok ki-be.

2018. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén sokszor harmadszorra állok be. :D

Alapból nagy becsben tartom az autót, nem szeretném ha neki nyitnák az ajtó, meghúzznák stb, így mindig el kell találni azt a távolságot a két melletem lévő autóhoz képest. És ugye ez elsőre nem mindig megy.

Szard le azokat akik ezért kinevetnek, te legalább foglalkozol azzal, hogy ne légy egy bunkó pqraszt. :)

2018. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!