Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányként miért veszem észre...

Lányként miért veszem észre mindig azt, hogy elmegyek más lányok mellett, és rögtön a hajukat igazgatják? Ti is vesztek észre ilyet? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok, 18 éves, mindig észreveszem, hogy mondjuk a suli folyosón, buszmegállóban, utcán elmegyek lányok mellett és a hajukat igazgatják:D Szeretnek a lányok más lányok előtt is jól kinézni, vagy ez egy ilyen "én szebb vagyok nálad" kinyilatkoztatás féleség? Nem tudoom, csak tényleg észrevettem, és fura, tapasztaltok ilyet? lányok válaszát várom nyilván

2018. aug. 9. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás témakörben nem sok kamasz van. Szóval szerintem erre itt nem nagyon kapsz érdemleges választ.


Egyébként szerintem csak beképzeled. Általában a lányok, nők viszonylag sokat igazgatják a hajukat egy nap során.

2018. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen
2018. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ja szerintem ez az én szebb vagyok nálad tudatalatti üzenet...

Szerencse fiúknál nincs ilyen, mert mindenki a farkát fogdosná, ha elmegy egy másik mellett, hogy "az enyém az nagyobb" :D

2018. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én folyton matatok valamivel, ha utcán megyek, mert zavar, hogy néznek. Fiúk, lányok, gyerekek, öregek. Főleg ha van olyan, ahol sokan ülnek, én meg áthaladok. Olyankor húzkodom a táskám, vakarom a fejem, és igen, piszkálom a hajam.
2018. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló esete nem egyedi. Van, aki zavarba jön, ha megnézed őt. Szerintem ezek a nők kiszúrták, hogy nézted őket.
2018. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy ha valaki megnéz - nem rám néz, hanem valamiért hosszabban néz -, az első dolog, hogy végigsimítom a hajam, mert félek, hogy azért néz, mert égnek áll.
2018. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Utolsóval egyetértek.
2018. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!