Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés mellett lehetsége...

Kisiby kérdése:

Tömegnövelés mellett lehetséges e felesleg etűntetése hasról? Ill menniyre ajánlott rögtön belevágni táplálékkiegészítők szedésébe?

Figyelt kérdés
Hi, sportos alkat vagyok habár van egy kis felesleg a hasamon (ülő munkát végzek) amit szeretnék eltünteni. Viszont szeretnék izomtömeget is növelni (főként mellre). Szal a kérdésem az lenni hogy a kettő együtt megoldható-e? 84kg 185 centi vagyok, van már tömegelő étrendem plusz utánanéztem hogy milyen táplálékkiegészítőket kellene szednem tömegeléshez, de addig nem akarok több tízezret kiadni érte amíg nem vagyok teljesen képben. Eddig is edzettem kötött pályás súlyokkal de nem nagyon tapasztaltam fejlődést izomtömegben és ezért gondoltam hogy mélyebben beleásom magma a dologba. István
2016. jan. 11. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdőknél működhet egy ideig a zsírvesztés/izomtömeg növelés de egyébként nem, a kettő külön dolog. Előbbihez kalória mínusz utóbbihoz plussz kell.


Milyen tömegnövelő étrended van? Alapokkal tisztában vagy? Ajánlom olvasásra: Sárga Kapszula

2016. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
78%
Kezdők kalória mínuszos étrenddel is tudnak izmosodni, közben zsírt veszteni. De amúgy izomnöveléshez később kalória plusz kell. Ha zsírt akarsz leadni akkor mindenképpen szálkásító diéta kell, tömegnövelő étrenddel nem megy.
2016. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapokkal nagyjabol tisztaba vagyok, reggel tolok egy kis zabkorpat banannal es egy kis rizstejjel, tizoraira csmell kb 100g ugyanennyi rozskenyet plusz egy zoldssgefel, nagyobbreszt csmellet eszem barnarizs korettel ill parolt zoldseggel plusz heti krt harom alkalommal tengeri hal fele! Ezekhez talaltam taplalek kiegeszitoket (feherje, szenhidrat vitaminok stb.) de sok helyen olvastam h elso korben legsen meg a kaja aztan vitaminok utan johetnek a tapkiegeszitok szal azon hezitalok h erdemes e mar beruhazni ezekbe a dolgokba vagy meg edzek ra egy kicsit?! Alap izom azert az van, harom eve hetente min 3 edzes min volt/van
2016. jan. 11. 20:57
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem érted. Nem csak az alapanyagok számítanak. Hanem a makrotápanyagok mennyisége is. Hiába eszed ezeket ha kalória pluszban vagy, akkor nem adsz le zsírt.
2016. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sztem nagyjabol kozben rajottem! Elsosorban tomeget szeretnek novelni aztan majd ha vegeztem vele ramegyek a dieta zsiregetesre es gondolom a hasrol is elfog tunni a zsir
2016. jan. 11. 21:15
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
62%
Szálkásításkor majd lemegy onnan is, igen.
2016. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!