Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegnap egy furcsa jelenetnek...

Tegnap egy furcsa jelenetnek voltam szemtanúja. Nem tudtam eldönteni, hogy melyik nő viselkedett undorítóbban. Szerintetek?

Figyelt kérdés

éjjel betértünk a Burger Kingbe a barátaimmal. Velünk szemben egyik asztalnál 2 szőke, miniszoknyás, tűsarkús nő és egy férfi. Mind nagyon részegen.

Másik asztalnál egy fiatalabb lány és egy srác, ilyen hipszter kinézetűek tudjátok...


a két szőke csaj elkezdett smárolni, egymást simogatni, nyalogatni és “leszopni” a kaját amit ettek. Ezt a férfi videózta.


Eltelt kb 5 perc, mire a másik asztaltól a fiatalabb hipszter csaj odaszólt nekik, hogy szeretne enni és nem az undorító k*rválkodást nézni. erre az egyik szőke visszaszólt, hogy “ne légy irigy” és valami nagyon alpári nőkhöz nem méltó káromkodásba kezdtek. Majd pedig a fiatal csaj felállt az asztalhoz hogy kimenjen és leköpte a szőkét.. Itt jött a biztiőr és mondta hogy álljanak le


2018. aug. 10. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy kérdést nem tudsz eldönteni, érdemes visszatérni:


A tojás és a tyúkhoz. Melyik volt előbb, mi az ami elindított egy folyamatot.


Az7 általad leírt jelenetnél esélyes, hogy én egy pohár vizzel öntöttem volna nyakon a két nőnek nem nevezhető primitív majmot.

2018. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerinted illik nyilvános helyen nyalakodni? Normális ember nem csinál ilyet, csak a cigányok meg a magyarok közül a beteg agyúak.

Ezeket a dolgokat én is utálom, ha gyerek előtt csinálnának ilyet függetlenül attól hogy nő vagy férfi ugyanúgy pofon vágnám férfiként.

2018. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő undorító, amit a szőkék csináltak, annak nincsen helye egy étteremben, a hipszter lány viszont normálisabb hangnemben is közölhette volna a mondandóját, a másik leköpése pedig rendkívül közönséges, itt mindkét fél primitív volt.
2018. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez nálunk a mekiben minden péntek és szombat este szokásos :DDD Már konkrétan megszoktuk, ha kocsmázás után betérünk oda enni. Mindkettő ugyanannyira undorító, egyértelmű.
2018. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát mindkettő eléggé alpári...

A hipszter csajnak szerintem bőven elég lett volna a beszólás, nem kellett volna köpnie. Szerintem nem is lett volna baj, ha csak ennyiben marad. De a biztonsági őr is csinálhatott volna valamit... Én se szeretném nézni, ahogy két nő egymás torkában kalandozik NYILVÁNOSAN. Valószínűleg nem hagytam volna szó nélkül, de a szájamban lévő nyál maradjon is ott. :DDDD

2018. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne gondoljátok, hogy a szép szóra a két szőke hallgatott volna...
2018. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ott kezdődik, hogy amikor két részeg nyilvánosan szexualizálni kezdett, akkor kellett volna jönnie az őrnek, és megkérni őket, menjenek szobára.
2018. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a végen nincs a köpes, akkor azt mondanám, hogy a a ket szőke maca. Így viszont, a hipszter csaj, gyakorlatilag "leküzdötte magát" a szintjükre.
2018. aug. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja es ráaddásul, ő józanul.
2018. aug. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő viselkedés gáz,a hipszter részéről az,hogy leköpte,a két szőkének meg fickónak az egész,amit csináltak.Eltűnődtem,mi játszódik le azokban az emberekben,akik provokatív jelleggel szexelnek mások előtt.Ez valami kisebbségi komplexus,hogy bizonyítsák,bizony nekik van kivel és nem is akárhogy?

Nem vagyok prűd,és tolerálom azt is,ha valaki a saját neméhez(is)vonzódik,az ő dolga.Csakhogy mindennek megvan a maga helye és szerepe.

2018. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!