Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csodálkozik egy olyan...

Miért csodálkozik egy olyan nő, aki letagadja ismerkedéskor a gyerekét, hogy ha kiderül, a párja elhagyja?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom.

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy gyerekkel sokkal nehezebb ismerkedni, de én soha nem tagadnám le a gyerekem.

Mégis hallottam már jópár ilyenről, utána meg sírnak, hogy a pasi otthagyta őket, amikor kiderült 1 hónap után, hogy a nő hazudott.

Milyen kapcsolat az az ilyen nők szerint, ami már a legelején egy jelentős hazugsággal indul?


Én ismerek olyan férfiakat, akik nem akarnának gyerekes nőt, de nem azért, mert utálják a gyerekeket, hanem azért, mert vagy szimplán nem szeretnének gyereket, vagy tudják, hogy nem tudnák megfelelően felnevelni, kontár munkát meg nem végeznének.


Most ha valaki le is írja, hogy nem szeretne gyereket, akkor miért kell hazugsággal megpróbálni rákényszeríteni?



Én látom rosszul? (most nem a gyerek elfogadása a lényeg, hanem a hazugság)



2014. dec. 13. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Nekem sem igazán tetszene, ha egy nőnek gyereke van (amíg nekem nincs), de még mindig előbb elfogadnám, mint a hazudozást.
2014. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem tagadnám le...szerintem csúnya dolog, pont úgy mint az összes többi hazugság...sőt ez még egy fokkal rosszabb, a lelkiismeretemet iszonyatosan bántaná, ha letagadnám a kincsemet aki nekem a legfontosabb...
2014. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha a gyerekét le tagadja a párját is le fogja...az ilyen rbancok egyék csak meg amit főztek egyedül...azért az is minősíti h egyedül álló anya...persze nem biztos h ő tehet róla kb 10%az ilyen de azok valszeg fel is válalják a gyereket.
2014. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hazudnak mert félnek, hogy gyerekestől szóba sem állnának velük, ezért nem mernek rögtön ezzel indítani. mert állandóan azt hallják, hogy a férfiak nem akarják más gyerekét elfogadni. reménykednek benne, hogy ha már valami kialakult és utána derül ki a gyerek, akkor van egy kis esély rá, hogy összejön a dolog. aztán persze fáj nekik, hogy nem sikerül sehogy sem becserkészni egy férfit.

ne érts félre, én sosem tagadnám le a gyermekem, ki sem tudnám mondani, hogy nincs gyerekem miközben van. de nagyon nehéz a társkeresés, ha már van gyereked. érdemes megkérdezni előbb az egyedülálló anyát a körülményekről és az okokról mielőtt elítéled

2014. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el az egyedülálló anyákat, én csak azzal nem értek egyet, hogy ismerkedés terén valaki egy jó nagy hazugsággal indít.
2014. dec. 13. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek veled...

Én huszonéves férfiként például abszolút nem akarok gyereket... főleg a csecsemőket, ovisokat nem bírom.

Ha összejönnék egy nővel, akinek van egy már iskolás korú gyereke, azt valahogy könnyebben emészteném meg és nem lenne kizáró ok. De soha nem tudnám magam elképzelni, ahogy pelenkázok és babakocsit tologatok... sajátot pedig nem is szeretnék soha.

Ha ismerkednék nővel és utólag derülne ki, hogy van gyereke, simán otthagynám és nem a gyerek miatt, hanem azért mert eltitkolt előlem egy ilyen fontos tényt és az érzelmeimmel akart játszani, hogy "ha már egyszer beleszeretek", tehát számító dög.


23/F

2014. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert sokkal egyszerűbb hazugsággal elcsábítani valakit, és utána ha az igazság kiderülte után lelép, mindenért őt okolni, mint felvállalni az embernek önmagát, és kvázi beismerni, hogy ha emiatt nem kell valakinek, az nem a másik hibája.


Nem, nem te látod rosszul, sokan tényleg ezt csinálják. Nekem volt már dolgom olyan nővel is, aki "csak" annyit "felejtett el", hogy még férjnél van.

Hogy miért csodálkozik? Mint mondtam, mert egyszerűbb mindent a másikra kenni.

2014. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont ilyet éltem át.

A férfi letagadta, hogy fia van.

Már totál beleszerettem, amikor megtudtam (nem is ő mondta el), hogy van gyereke.


Tehát nemcsak nőknél, férfiaknál is van ilyen.

Eddig sosem hittem, hogy lehet valaki olyan "mocskos" ember, hogy ilyet tesz.

2016. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!