Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor munka nélkül voltál,...

Amikor munka nélkül voltál, te nem kaptad meg úton-útfélen azokat a kérdéseket az ismerőseidtől, hogy "és, mik a terveid, mit szeretnél csinálni és hova mennél? "? Egyáltalán, hogyan lehet a 100. ilyen kérdések után stílszerűen lekoptatni őket?

Figyelt kérdés
Mi köze az embereknek ahhoz, hogy a másik mit szeretne dolgozni vagy tanulni?
2018. aug. 13. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg nekik, hogy mi közük hozzá????
2018. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert tudták hogy ezerrel kerestem a melót, és egyetlen napot nem hagytam keresés nélkül, és sosem volt a kenyerem másik emberek kihasználása, mert még abban a helyzetben is ott segítettem mindenkinek, ahol tudtam.
2018. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lekoptatni? Megmondod hogy épp munkát keresel. Mert gondolom nem hereverézel csak otthon.
2018. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem rokonok kérdezték, amikor suli után nem találtam munkát. (Mindenhova 5 év tapasztalat kellett minimum). Minidg azt mondtam, hogy ma is beküldtem egy csomó helyre. Meg, hogy egyik ismerősöm hallott egy helyet, ahová épp keresnek valamit. ez mind kamu volt, de tényleg rettenetesen idegesítő-
2019. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!