Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szereted a viharokat? Vagy...

Te szereted a viharokat? Vagy nem? Félsz a vihartól?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 20:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a viharokat, régebben még arról is álmodoztam, hogy kimegyek Amerikába tornádót vadászni, de hát nem volt rá sose keret. :)

A villámlást csak akkor szeretem nézni, ha kilométerekre tőlem csap le, és csak a látvány ér el hozzám, ha a közvetlen közelben van, és olyan, mint egy atomcsapás, azt már nem bírom.

2018. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon imádom a villámlást, bár hajlamos vagyok migrénre, ha sokáig nézem. :D

Szeretem az esőt is és azzal sincs bajom, ha elázom.

2018. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, szánomra nyugtató a viharos, esős idő. A hangulatomhoz jobban passzol. Álmodozok, ahogyan nézem az esőcseppeket.

A vihar félelmet kelt mégis valamilyen oknál fogva vonz engem.

2018. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Amióta egyedül lakom, azóta nem igazán. Míg otthon/tesómmal/párommal laktam, addig szerettem, volt egy hangulata. Így egyedül inkább félelmetes, várom mindig, hogy elmúljon.
2018. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Metionin ***** válasza:
100%
Én szeretem, olyankor alszom legjobban. Annak nem örülök ha épp útközben kap el, de nézni tök jó.
2018. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Otthon ülve szeretem leginkább. Néha esernyő alól, és autókázva is szeretem. Bár akkor nagyon óvatosan kell vezetni, főleg a szar utak miatt is, de nagyon tudja dobálni a szél is az autót.


Ottragadni valahol egy gyors zápor miatt viszont nem szeretek.

2018. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Az eső illat,és az eső utáni feeling is jó,meg amikor vizes az út,hideg van kicsit,minden tiszta viz,egyszerűen egy olyan harmóniát alkot,amit mások nem tudnak felfogni,ezaltal ertekelni is csak rosszra tudjak,hogy milyen rossz az idő.
2018. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem! Ha olyan a hangulatom, akkor még az sem érdekel, ha elázok! Nagy álmom, hogy élőben - de biztonságos távolságból - megnézzek egy tornádót! Egyszerűen lenyűgöznek a természet erői!
2018. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szeretem bentről a házból nézni, ilyenkor kint lenni viszont utálok, félek.
2018. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szeretem a vihart, ha éppen nem vagyok úton. Ha útközben kap el, szakad az eső és dörög, villámlik, olyankor kissé pánikolok
2018. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!