Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogosan undorodom...

Szerintetek jogosan undorodom magamtól, amiért visszahúzódó lány létemre úgy viselkedtem részegen, mint valami útszéli?

Figyelt kérdés

Megakartam csókolni egy férfi ismerősömet, nyomultam rá, meg mondtam neki, hogy vágyom rá, stb... És hiába mondják azt a többiek, hogy csak az alkohol beszélt belőlem, én egyszerűen undorodom magamtól, szégyellem magam előttük, főleg ezelőtt az ismerősöm előtt.


16/L



2018. aug. 16. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lejött neki, hogy tetszik neked.
2018. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem olyan biztos, lehet betudja majd az alkohol hatásának és 2 hét múlva nem is emlékszik rá.
2018. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amikor valaki tajtrészegen rámászik a másikra és azt mondja hogy vágyik rá, az egy olyan állati ösztön, ami még akkor ivódott belénk, amikor az őslevesből kimásztunk.

4-5 deci tömény után bármelyik nagymamának szerelmet vallok az utcán, és vagy felpofoznak vagy kiröhögnek. Ettől még senki nem fogja azt hinni, az illető szerelmes abba aki épp rámászott.


Persze mi itt nem láttuk az esetet, nem tudunk az apró részletekről, amik esetleg számíthatnak.. de azalapján amit leírtál, ezt gondolom. Nem ihnném, hogy félreérthető voltál.

2018. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a lónak is négy lába van... :)

Szerintem minden ember követ el hibákat, a lényeg viszont az, hogy tanulhatunk belőlük.

Az ismerősöd pedig, úgy gondolom, hogy tetszik neked, az alkohol csak bátrabbá tett, hogy el is mond neki.

És hát minden csoda három napig tart. :)

2018. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Engem most bannolt le valaki, csak azért, mert önbizalomhiányos vagyok és, mert nem merem elmondani az illetőnek, hogy szeretem. Ráadásul éretlen is vagyok, csak mert ismerem és tudom, hogy semmi esélyem nála. :')

Na mindegy...


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 16. 12:13
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem csak egy picit sokkal több lesz az önbizam tőle. Én meg tudnék úgy csókolni bármilyen lányt. Meg ilyesmi. Amúgy én is visszahúzódó de még félénk is vagyok. 😅 Ezt teszi az alkohol. Aki nem hiszi, az meg az ő baja.
2018. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de elmondanád, hogy lehet véletlenül les3ggrészegedni? :D
2018. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%
Én amiatt undorodnék magamtól, amiért képes voltam ilyen reszegre inni magamat.
2018. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 dq ***** válasza:

Nem értem azt, hogy jogosan undorodni magunktól. Ez mit jelent?


Ha részegen így viselkedsz, az valószínűleg egy kellemetlen adottság, amivel együtt kell élned. Ettől szerencsére nem leszel józanul undorító. (Mint mondjuk egy beteg ember, vagy egy ápolatlan.)


A leírásod alapján erkölcsileg nem vagy hibáztatható, hogy ittál + nem is tudhattad, hogy ez lesz.


De igen, miért ne találhatnád az akkori, ittas állapotú önmagad undorítónak? Ebben semmi különös nincs.

2018. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!