Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten miért nem osztanak...

Budapesten miért nem osztanak vizet az embereknek legalább a nagyobb tereken, csomópontokban?

Figyelt kérdés
Régebben a nagyobb tereken emlékszem még osztottak vizet meg két vagy háromdecis üdítőket.Miért kellett megszüntetni?Ezt is sajnálják tőlünk?Vegyük meg a boltba,nehogy ingyen kapjunk bármit is?Rohadt tetű ország ez.
2018. aug. 16. 12:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Száraggyáki. Ahogy Hofi mondaná.😬
2018. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
4-es.Nálam is van mindig víz.De ettől függetlenül én jónak tartom a víz vagy üdítőosztást köztereken.És legtöbbször a hideg üdítő mellé még egy mosolyt is kapott az ember a csinos hostess lányoktól:)
2018. aug. 16. 13:51
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A csinos hostess lányok nem "mert ez jár" alapon osztják az üdítőket, hanem egy adott promóció keretében. Ez teljesen más, mint amire a kérdésed alapján elsőre gondolnánk.


Ahogy már írták, hőségriadó idején bizony osztanak vizet. De azt semmi sem indokolja, hogy üdítőt osztogassanak ingyen bárhol is.


Amúgy van egy nagyon tuti applikáció, a Közkutak, aminek a segítségével könnyen meg lehet találni a lehetőségeket a saját kulacs, flakon megtöltésére.

2018. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Ja, csakhogy a közkutak körül mindig darazsak döngicsélnek.
2018. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én budapesti vagyok és régebben gyakrabban osztottak vizet vagy üdítőt most mindegy hogy adott promóció keretében vagy sem.De idén egész nyáron még csak egy pohár vizet se láttam hogy adtak volna a járókelőknek.Pedig most is voltak már nagy melegek és még lesznek is.
2018. aug. 16. 14:11
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor írjuk még le, hogy idén nyáron is osztottak vizet azokon a napokon, amelyeken hőségriadó volt érvényben? Az, hogy te elkerülted ezeket, nem a mi hibánk. Én múltkor az Újbuda-központnál láttam egy fickót nagy ládával, ami tele volt zacskós hideg vízzel. Ott pl. képzeld, még párakaput is fel szokták állítani, amikor meleg van.

De múltkor a hírműsorok is lehozták, hogy egy csomó helyen osztottak vizet, például a MÁV is a Keletinél mondjuk.

2018. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A múltkor a 35 fokos melegben épp a Mammutnál és a Széll Kálmán téren jártam délután 2-kor és sehol semmi nem volt.Átmentem a nyugatihoz,ott se.Utána Oktogonnál meg a Blahán voltam ott se volt semmi.Régebben azért ezek közül legalább egy két helyen osztottak valamit.
2018. aug. 16. 14:23
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél vizet cseszd meg. Semmi sincs ingyen.
2018. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha mát ilyen ingyenélő fillérb.szó vagy, akkor írj privátban egy címet és küldök Neked egy olyan kulacsot amiben van egy vékony jégakku. Gondolom fagyasztód és csapvized van otthon.

Ja és a postát én állom, mielőtt még infarktust kapsz...

2018. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak osztani igazán nagymelegben, és szoktak egyes boltok promóciós italokat is osztogatni. Szerintem inkább azt kellene megtárgyalni, hogy ilyen esetekben ezek miért szoktak a kukában vagy a földön, kifolyatva landolni...
2018. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!