Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten miért nem osztanak...

Budapesten miért nem osztanak vizet az embereknek legalább a nagyobb tereken, csomópontokban?

Figyelt kérdés
Régebben a nagyobb tereken emlékszem még osztottak vizet meg két vagy háromdecis üdítőket.Miért kellett megszüntetni?Ezt is sajnálják tőlünk?Vegyük meg a boltba,nehogy ingyen kapjunk bármit is?Rohadt tetű ország ez.
2018. aug. 16. 12:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csődbe menne az ország ha nyáron a kánikulában vizet osztanának az embereknek.De az embereknek nem adnak,inkább elvesznek tőlük.
2018. aug. 16. 17:24
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Istenem mindig ez az ADOFIZETOK PENZEBOL duma... Ennyi anyagias k.cs.got,istenem.....
2018. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok híve ennek a palackozott víz dolognak, mert a sok műanyag flakon, zacskó nem szelektíven gyűjtve szennyezi a környezetet. Inkább több közkút kéne, még ha darazsakkal is van tele. Vagy egy pláza budijában feltöltheted vízzel a palackodat, de ott meg valószínűleg nem túl higiénikus.
2018. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyedül a magas ásványianyag-tartalmú víznek van értelme. De azt sem műanyag palackban kéne árusítani, hanem valami nagy tartályból tölthetné újra mindenki a saját kulacsát, így lenne helyes.
2018. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
70%
Fú, engem az ilyen annyira felbasz. Aki melegben nem gondol a vízpótlására, az dögöljön meg hőgutában. Gusztustalan a híradóban a sok paraszt, ha ingyen van, mennek, mint legyek a szarra.
2018. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!