Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van ennek?

Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
Ha vki e-mailben küld egy privátabb képet (családról), de miután bejelölöm facen elrejti az új posztjait, majd e-mailben megint küld, annak mi értelme? Facen miért nem láthatom? Függ attól, hogy milyen viszony van köztünk? Vagy ha nem akarja, hogy lássam, akkor utána mailen miért küldi el?

2018. aug. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen eset és jó viszony volt köztünk, szóval nem igazán értettem.Persze van egy olyan opció a láthatóságnál hogy közeli ismerősök és ha nem számítasz közeli ismerősnek a számára akkor nem láthatod a képeket.
2018. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagynénémmel megosztom a közös képet, amit a barátommal készítettünk a Mátrában, de nem osztom meg a munkahelyi csapatépítőset, ahol az egyik kezemben egy sör, a másikban meg egy cigi. Viszont a munkatársak nem láthatják, hogy hogy enyelegtünk a Mátrában ;)
2018. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, de itt a 2 képnek eltérő a témája. Az én esetemben nem, ugyanazt küldték emailen, mint ami ki lett posztolva.
2018. szept. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!