Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is elbújtok ha jönnek a...

S. Péter kérdése:

Ti is elbújtok ha jönnek a Jehova tanúi?

Figyelt kérdés
Én mindig meghúzom magam ha becsöngetnek és bekiabálnak ti is?

2018. aug. 17. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ide még sose jöttek, de ha jönnének én elzavarnám őket.
2018. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szomszédomban laktak egy ideig. nem voltak tolakodók, el lett nekik magyarázva.
2018. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én most már megtanultam, hogy életveszélyes is lehet a becsöngető ezen tettük,mert az egész család sorsa függhet tőle,

igy udvariasan

azonnal felvilágosítom őket hogy életveszélyes helyzetként tartom számon ezen tettüket,

ezért soha többet ne jöjjenek vissza

mert ha visszajönnek akkor önvédelem miatt

akár az is megeshet, hogy

örökre nyomorékok lesznek hogy soha többet ne tudjanak életveszélyesen fenyegetést okozni nekünk és

nagyon sajnálom de nem fogok tudni mást tenni mert senki sincs aki megvéd tőlük az ismereteim szerint.

2018. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hozzám csak kétszer jöttek, de amekkora elmebeteg vagyok többet nem fognak ide csengetni:D Volt ez már jó sok éve hogy utoljára láttam őket:D Viszont a fiatal kis csajt azt sajnáltam elég szótlan volt szegénynek ilyenek közt kell felnőnie..
2018. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!