Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik a csajok a tömegkö...

Miért nézik a csajok a tömegközlekedési eszközön a hímtagom?

Figyelt kérdés

Párszor előfordult, még én pirultam el pedig annyira nem vagyok szégyenlős, nyílván csak a körvonalát lehet látni ruhán keresztül de határozottan oda bámultak, hangsúlyozom párszor esett meg nem gyakran.


Lehet d****i szeretett volna? Lépnem kellett volna?


2018. aug. 20. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tabu téma ez, csak lehet rossz kategóriába írtad ki.


Férfiak ugyanígy bámulnak lefelé meg mindenfelé. Pár hete, valaki kérdezte tőle láttam e, hogy a csajnak átlátszott a szőrzete a nadrágon, másnap meg a bugyi vonala, meg ilyenek. Persze, hogy nem láttam mert én meg csak a fejét néztem. Na , hát ezért van a szemünk, hogy nézzünk.

2018. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tetszett nekik a látvány.

Én személy szerint csak akkor lesem meg azt is, ha tetszik a gazdája is. :D Természetesen izgató a látvány, de attól még nem hagynám, hogy belógassa a lompost. :D

2018. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert nekik olyan niiincs. :D
2018. aug. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!