Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos nő vagyok. Amióta 4 hónapja belekezdtem az életmód váltásba, és fogytam 13 kilót, a nyakamba járnak az ismerősök, (rokonok, kollégák) bámulnak, kérdezgetnek, és hiába mondom el, hogy mitől fogytam, megkérdezik hatszázszor, munkaszünetekben azt nézik miket eszek, minden nap megkérdezik mennyi ment le. Nem bírnak még hozzászokni a dologhoz. Nem vagyok bunkó ember, nem szoktam elküldeni őket melegebbre, az a baj, hogy túl kedves is vagyok... de már kezd belőlük elegem lenni, és így a diétából is, és mindig az a vége, hogy feladom, és úgy eszek, mint mások, mert így tiszta marslakónak érzem magam.

Teljesen átlagos dolgot csinálok, mérsékelten, egészségesen eszek, sportolok, semmi extra. Nagyon zavar, és nem tudom miért csinálják ezt. Ha valaki lefogyott a környezetemben, elmondtam de jól nézel ki, gratulálok, és ennyi. Nem piszkáltam és bámultam rá minden nap.


2018. aug. 22. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fogyást add fel, hanem a "túl kedves" létedet és küldd el öket valamerre!
2018. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Egyszerű a képlet:


Amikor túlsúlyos vagy biztonságba érzed magad, normálisan tudsz közlekedni, nem kell halgatnod az obszcén beszédeket, nem kell vigyázz állásban lenned, hogy melyik kolléga jött megint rá, hogy te egy partneri lehetőség vagy számára.


Ha fogysz, fokozatosan veszíted el ezt a biztonságot. Ujra kezdődnek ezek a dolgok, bármikor is lefogysz.


Ez az amit nem bírsz feldolgozni.


Nyugtasson a tudat nem vagy egyedül. A dolog érdekessége, hogy mint ha megéreznék, hogy fogysz, már az első 5 kg után megindulnak..

2018. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki lefogyott a környezetemben, elmondtam de jól nézel ki, gratulálok, és ennyi."

- ez a normális, a többit ignoráld. Mondják csak a magukét, nem is kell reagálni rá. És gratulálok! Folytasd! legyél kitartó! Megéri!

2018. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii ***** válasza:
100%

Szerintem ezek idióták. Ennyit legelni azon, hogy egy másik ember lefogyott?

Szerintem mondd nekik azt, hogy halálos beteg vagy, ezért fogytál, hátha magukba néznek és a saját életükkel kezdenek foglalkozni!

2018. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,nem bíznak a képességeidben,és direkt kóstolgatnak,mikor bukod be a diétát.
2018. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!