Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szomorúságtól lehet függőnek...

A szomorúságtól lehet függőnek lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez elég paradoxon, de csak akkor vagyok jol ha szomorú vagyok.

16F



2018. aug. 24. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem ijesztgetni akarlak , de senki sem lehet jól a szomorúságtól ha csak nem depressziós . Nekem is van egy barátom aki akkor érzi jól magát mikor szomorú zenéket hallgat vagy könyveket olvas . Szereti a szomorú idézeteket és filmeket . És ez nem oké . Mármint neki az ,de ez hosszú távon valamit ki vált majd belőled .
2018. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok befordulva, sokszor eljárok itthonról, vannak barátaim és hobbijaim amiktől boldog vagyok. De közben ha van fél percem gondolkozni akkor máris depresszív gondolatokba menekülök, szinte csak szomorúbb, mélyebb zenéket hallgatok. És ami a legíjesztőbb, hogy megnyugtat a gondolat, hogy bármikor ki tudok szállni az életből.
2018. aug. 25. 11:37
 4/6 anonim válasza:
Tudod a depressziónak is vannak fokozatai . De ez nem súlyos még
2018. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most nezem, elirtam a koromat, 17 vagyok.

A szomorúságról le lehet szokni?

2018. aug. 25. 15:50
 6/6 anonim válasza:
Érdemes lenne végiggondolni hogy van e az életednek olyan eleme ami okozhatja ezt. Lehet hogy tudat alatt aggaszt valamilyen gondolat az életeddel kapcsolatban, csak nem olyan egyértelmű, hogy észrevedd. Egyébként nekem is voltak ilyen gondolataim tinédzserként, ez szerintem normális.
2018. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!