Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy ha a...

Az miért van, hogy ha a férfibiszik, azért a férfi a hibás egyedül, de ha a nő iszik, akkor a férfi is hibás?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ezt honnan veszed?

Pont olyan hibás, sőt egy nőtől még nagyobb szégyen.

2018. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Csak olyan nőket látok erősen piálni akiknek meghalt a férjük. Ott is a férfi a hibás, miért nem tudott életben maradni ameddig szükség lett volna rá?

Nem tudom, te úgy látod hogy a férfit is okolják minden esetben ha a nő iszik, fordítva meg hasonlóról sem hallottál?

Nincsenek megjegyzések, hogy mert a feleség kisemmizte, élősködik rajta, vagy kis poénok arról, hogy ha látnád a feleségét megértenéd miért iszik?

Tudod ez is olyan, amiben mindenkinek igaza van. Hibás a nő is, a férfi is, mindenki egyénileg és társadalmi szinten is. De leginkább mindenki önmagáért felelős.

2018. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két alkoholista egymásra talál, mit kell ezen agyalni. Eleve egy piás f a szival kimás bútorozna össze mint egy ugyanolyan kaliberű nő. Persze akadnak ritka kivételek, a nő nem iszik, besokall, vagy hallgat, nyel , tűr, vagy mértékkel isznak, nő is férfi is, ésszel, és élnek boldogan míg megnem halnak.
2018. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már olyan sztorit, hogy "azért iszok mert a férjem meghalt". Kutyának a ..szát azt, már akkor is szlopált mikor még élt a férje, csak sunyiba, nem látványosan.
2018. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én "ismeretségi körömben" csak ésszel mértékkel ívó őszinte emberek voltak eddig. Bedobta, felhajtotta a kis tütükét, kis Boriskát, aztán csók a családnak :D
2018. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennél a kérdésnél minden háttérinformáció nélkül a pasi fejéhez vágja egy okos ember, hogy ő is hibás, amiért az asszony tintázik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2018. aug. 26. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz? : "Ha a feleséged már pasizik a gyerek és melletted, meg iszik, arról tehetsz te is!


Ezért lenne érdekes, hogy te mindeközben mit csinálsz!"


Az emberek vagdalóznak ezzel azzal, nincs semmi jelentősége.

Hiba? a hiba ott kezdődik, hogy 8 év azért lássuk be nem 8 nap, szal ha valaki mellett kitartok és együtt vagyok vele akkor csak keresem a megoldást, vagy te nem így gondolod ? Elvonó, válás, vagy akármi más.

2018. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!