Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen igénytelenek a...

Tényleg ilyen igénytelenek a pesti lányok?

Figyelt kérdés
Egy csomószor észrevettem a metrón/villamoson stb. Hogy rengeteg 20 év körüli lánynak durván borostás a lába/hónalja. Eleinte nem foglalkoztam vele aztán amikor hazajövök (megyeszékhely) megnézem az itthoniakat is és még a c típusú csajok is rendesen borotválják :D
2018. aug. 26. 09:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg már dolgozik, nem otthon mereszti, és nem sejti, hogy te a két napos borostát nézegeted a lábán, amit még nem volt ideje leborotvalni. Amúgy gondolom, férfiként te tökéletesen nézel ki, azért van ekkora pofád.
2018. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozok is szuper igényes férfiak lehetnek. Nőnek borostás se lehet a lába, neki meg kibuggyan a háj a póló alól.
2018. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam mondani, mint a 9-es.


Hihetetlen, hogy egyesek mit képzelnek. Tudod, csak a reklámokban működik úgy, hogy a full szőrtelen, sima, bársonyos bőrű csajszi bemegy a zuhanyzóba, előkapja a borotvát és egy-két húzás után kész is. A valóság rohadtul nem így néz ki... A szőrtelenítésnél macerásabb dolog szerintem nem igazán létezik, főleg, ha valakinek még érzékeny is a bőre. Egy nagy titok, amit most elárulok: a SEMMIT NEM LEHET se borotválni, se gyantázni, se epilálni, ezért meg kell várni amíg valamennyire (attól függ, hogyan akarod leszedni) kinő a szőr. Emiatt olyan, hogy valaki minden nap 0-24 szőrtelen, olyan nem létezik. Ehhez pedig még az is társul, hogy mindenkinek máshogyan reagál a bőre a különböző módszerekre stb., mert valaki minden gond nélkül tudja sűrűbben is szőrteleníteni, míg másnak nagyobb szünetet kell tartania két szőrtelenítés között. Nekem pl. csak a borotvát viseli el a bőröm (bár azért így is benő a szőr és kipattog, de nagyságrendekkel jobb, mint gyanta vagy epilálás után), de még azt is csak úgy, ha pl. hetente vagy nagyon nagyon max. hetente kétszer borotválkozom. Ha sűrűbben csinálnám, akkor nagyon csúnya lenne (vörös, gennyes, sebes, véres) és nagyon fájna is. Így nekem is borostás a lábam és már másnap látszik, mert gyorsan nő és fekete a fehér bőrömön, így feltűnő is. Én sem örülök neki, nekem sem tetszik, de nem tudok vele csinálni semmit sem és pont lesz*rom, hogy más mit gondol róla vagy mi a véleménye. Vannak fontosabb dolgok is az életemben, vannak más problémák is az életemben és nincsen időm, energiám ezzel foglalkozni, de nem is lennék rá hajlandó.

2018. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen vagyok, ha nem azzal a gondolattal lépek ki a lakásból reggelente, hogy Gipsz Jakabnak, aki körül a világ forog, esetleg nem fogok tetszeni a kétnapos borostámmal?

Köszi, hogy felvilágosítottál.

2018. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Wow, a 21. században az ember azt hinné, hogy ezen a szinten már túl vagyunk, de úgy látszik ez a fajta low-key szexizmus sosem hal ki...
2018. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én például naponta-kétnaponta szoktam borotválni, de ha mondjuk este leborotválom, akkor a lábamon kívül mindenhol már a következő nap délután látszik a szőr, pedig kifejezetten kevés szőröm van és nem is nő gyorsan, csak sötét színű, ami a fehér bőrön át látszik már akkor is, amikor még a bőrben van. Na erre varrj gombot.
2018. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérünk képet, kérdező. Lássuk, te hogy nézel ki!!! :)


Egyébként minél többet járok erre az oldalra, annál nagyobb röhej számomra az "erősebbik nem" kifejezés...

"A férfiak szenvedélye a háború! A férfiak puszta kézzel medvét ölnek!!! Nem finnyáskodnak, átgázolnak gazon-sáron!! Éljen a tesztoszteron!!! - várjvárjvárj... Mit látok? Az ott egy nő? A természetes testi állapotában? Nem teljesen csupaszon, mintha egy 10 éves kislány lenne??? Jobb ha erről panaszkodom a neten, majd felkeresek egy pszichológust a trauma miatt! :("


Megjegyzem összetenném a két kezem, ha az ápolatlanság a férfiaknál is az enyhe hónalji borostát jelentené, amit külön keresni kell az illetőn (remélem bocsánatot kértél a lányoktól, amiért bámultad őket) nem pedig azt, hogy napokig elvannak fürdés nélkül, és ha hozzáérsz a hajukhoz, rákerül egy nagy zsírréteg az ujjadra.

2018. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Legalább elkerülik őket a hozzád hasonló éretlen, buta csicskák, akik csak ilyen korlátolt, bekategorizáló módon tudnak gondolkodni. :)

22/n

2018. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen? Elárulom, hogy egy nőnek sem az a dolga, hogy tökéletes legyen, és egy percig is szégyenkezzen néhány ennyire primitív ember miatt...

Tudod, hogy vannak, akik allergiásak például a szőrtelenítő krémre, ezért kell borotvát használniuk, és tudod, hogy van olyan, hogy nem jut idő ilyenre, ugyanis valaki a vizsgáira való készülés közepette pont nem ilyenekkel fog foglalkozni.. Azt pedig már el sem mondom, hogy a semmit nem lehet leszedni, hiszen előttem már többen elmondták. Ja, és tudod, olyan nők is vannak, akik egyáltalán nem szedik le... Fel kellene ébredni a reklámok és photoshop által uralt álomvilágodból :)

2018. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező nagyon eltűnt. Talán rájött, hogy mennyire ostoba. :)
2018. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!