Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem szereti magát fényképezni?

Figyelt kérdés

Múltkor jutott eszembe hogy én magamról kb másfél éve csináltam képet utoljára és ugyanaz van azóta kint minden közösségi felületen. Eszembe nem jutott fényképezni magam, utálom is a magamról készült képeket. De az ismerőseim állandóan mondják,hogy csináljak újakat magamról és nem hiszik el hogy nincs rólam friss kép. Nekem semmi kedvem ehhez. Míg mások heti több alkalommal tesznek fel új képeket a netre.



Van ilyen ember még rajtam kívül itt vagy tényleg olyan meglepő ez?

N


2018. aug. 26. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jelen.

Utálom ha fényképeznek, mert nem vagyok fotogén. Iszonyat ronda képek készülnek rólam. Egy kezemen megtudom számolni mennyi olyan kép készült rólam, ami vállalható és igen, a tablókép is közte van.

Szóval nem vagy ezzel egyedül. (A végső indok végülis teljesen mindegy)

2018. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta gyűlölöm, ha fényképeznek, magamat sem szoktam. Sehol sincs profilképem sem, az ismerőseim úgyis tudják, hogyan festek, az ismeretleneknek pedig semmi közük hozzá.
2018. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy ilyen szituban végtelenül zavar, hogy van akinek csak az a fontos hogy rajta legyen mondjuk a Kis Hableánnyal (mondhatnék bármit) egy képen."


Hú, megértelek, hányszor szentségeltem, amikor valami látványosságot körbeáll egy busznyi ember, hogy mindenki le tudja fotózni, erre MINDIG beugrik középre egy testes nőszemély, hogy "Bélaaaa itt fotózz le", és akkor egy busznyi embernek lesz képe a látványosságról egy vadidegen testes nőszemély mellett :D

2018. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

amúgy én elég ronda vagyok szelfiken, de neten van egy rakás ilyen "miért vagyok ronda a szelfiken" kérdés, és a felét se én tettem fel, szóval nem csak te vagy ilyen helyzetben (és még tippeket is adnak, hogy lehetek kevésbé ronda a szelfiken).

de ha mások fotóznak, azt se szeretem.

2018. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én meg úgy látom sajnos, mintha elvárás lenne ez az egész és ha nem úgy cselekedsz mint a többiek, akkor megszólnak. (mint pl engem)
2018. aug. 27. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!