Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajdaság miért nem fontos?

Vajdaság miért nem fontos?

Figyelt kérdés
Vajdasági Magyarként fáj az hogy a magyarok nem nagyon tudnak rollunk.Nem ugy mint Erdélyről.A suliban sokszor meg se emlitik töri orán hogy van vajdaság is.Oké hogy Erdélyben vannak "kincsek", Magyarokkal teli falvak stb.De azért vajdaságban is vannak Magyarok,sokan...És mégse kezelnek minket ugy mint pl: Erdélyben élő Magyarokat.Miért van ez?

2018. aug. 26. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És ez a focis marhaság (ami legfelháborítóbb befektetés) csak apróság volt összegre.


Van ott ilyen is, csakhogy valami frisset is olvashass...

[link]


Neked ezek komolyan nem tűnnek fel? TŐLEM VESZITEK EL!!! MOCSADÉK FIDESZ

2018. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Telorol vagyok....ami elég szar...a billentyű is...de nem keresek kifogásokat...tudom hogy engem csak bántani lehet....megprobáltam leirni csak ami fáj nekem....ebbe is vannak hibák tudom de ezzel a szaral kész kínszenvedés irni....kövezetek meg
2018. aug. 27. 01:10
 13/20 A kérdező kommentje:
A tapasztalataim szerint...Mikor én elmentem Magyarországra.....A legtöbb embernek akinek mondtam hogy innen vagyok akkor dert ki hogy itt is vannak magyarok.....Persze voltak akik tudták...de legtöbben nem....Az szél és jó hogy a Magyarok támogatnak minket....és ezért hálás is vagyok tényleg....De sokan nem tugyák hogy létezik vajdaság és ebbe is rengeteg hiba van tudom... sajnálom és azt is ha megbántottam valakit....mondom kövezetek meg öljetek meg és dobjatok a dunába köszönöm
2018. aug. 27. 01:18
 14/20 A kérdező kommentje:
Derült*
2018. aug. 27. 01:18
 15/20 A kérdező kommentje:
Szép*
2018. aug. 27. 01:19
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ezerszer jobb a helyesírásod, mint egy átlag magyarországi magyarnak. Ezt hülyeség volt felhozni szerintem az egyik válaszolónak 😃

Persze aki erre érzékeny, annak kiakasztó egy „tugya” a tudja helyett, csak éppen nem ettől lesz magyarabb valaki a másiknál 😃


Szóval gondolhatod, hogy milyen helyesírása van annak, aki még azt sem tudja, kik a honfitársai... nem belőlük kell kiindulni

2018. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Amúgy ezerszer jobb a helyesírásod, mint egy átlag magyarországi magyarnak."


Én is ezt akartam írni épp.

2018. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

"rengeteg és hatalmas hibák vannak pl az utolsó hozzàszólàsodban is!"


Legalább ezt a részt illett volna helyesen leírnod, ha már arról írsz, amiről... Pl. ilyen betű nincs is a magyarban: à, a pl. után meg pontot teszünk. És akkor még beszélhetnénk arról is, hogy egyes- vagy többesszámot használunk-e a "rengeteg" után...

2018. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"És sokszor azt a 250ezer embert megbántyák.Nem azt akarom hogy ugy nézenek ránk mint Erdélyre...de legalább emlicsenek meg minket.."


Na nehogy már ezek kisebb hibák legyenek, mint az, hogy fordítva tettem az ékezetet! Abba belekötsz, meg hogy a pl után nincs pont, de amiket ő ír az semmi? Az a kifogása, hogy sietett az írással. Én ráfoghatom, hogy a fordított ékezetet azért tettem, mert siettem és pontot meg azért nem tettem. De ezek:

Megbántyák? Nézenek? Emlicsenek? Ez szerintetek normàlis???

És az átlag magyarnak ettől is rosszabb a helyesírása? Elég nagy baj ez! Azt is írtam, hogy vajdasági vagyok én is! Ugyanúgy volt magyar óránk nekünk is!!!

2018. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Annyit még hozzáfűzök "kedves" utolsó, hogy mielőtt kioktatsz neked is illene utánajárni, mit hogyan kell írni!

Belekötöttél, hogy nem helyes a "rengeteg és hatalmas hibák" mondatom, pedig nagyon is az! Akkor nem lenne, ha csak annyit írtam volna, hogy rengeteg hibák vannak! De ott van egy -és kötőszó, ezáltal a rengeteg és a hibák nem együtt jár, tehát a mondatom helyes!!! Nézz utána te majom!

2018. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!