Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek ettől, miért van...

Miért félek ettől, miért van ez így?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, már dolgozom.

Nem merem témákban felvállalni a véleményem. valahogy úgy érzem, hogy butaság lesz amit kiejtek a számon. ezért általában csendes vagyok.

Folyamatosan megfelelési kényszerem van.

Valahogy azt érzem, hogy páran lenéznek ettől nem tudok elvonatkoztatni.


Amikor épp feldúlt, dühös vagyok, akkor valahogy jobban érzeném magam. Szabadabbnak.


Miért van ez? mit tehetnék ez ellen?


Nem tudom mit tegyek, milyen irányba változzak meg, milyen modort vegyek fel, egy nagy katyvasz kavarok a fejemben, és nem tudom rendezni.

kérlek segítsetek egy-két tanáccsal.


Köszönöm!



2018. aug. 28. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te,tudom ezzel sokat segiteni nem tudok,de ha van kedved beszelgetni,irj nyugodtan:) 18/L
2018. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kvázi magamra ismertem 😀

F/20

2018. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vállald fel a véleményedet, utánozd a többieket. Ha igazuk van, ha nem, akkor is mondják a magukét.

Lásd. öreg nénik a padon.


Akinek fontos vagy, az így is, úgy is értékel.


Azoknak az embereknek a társaságát keresd, akik felnéznek rád, tőlük lehet tanulni, akik meg negatìvan vélekednek rólad, azokkal nem kell foglalkozni.


A nagy katyvasz a fejedben akkor fog elmúlni, ha kizárod a környezeted. Csak az számít, hogy te mit gondolsz, mások fejèbe nem tudsz gondolatokat tölteni.

2018. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Így már legalább eltudok indulni egy irányba.

2018. aug. 29. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ugyanez a helyzet áll fenn és idáig még nem tudtam változtatni rajta.
2018. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!