Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is ettől szép az élet?

Nektek is ettől szép az élet?

Figyelt kérdés

Igazából csak szeretném megosztani veletek a mai élményemet:

Két hónapja nézegetem a munkahelyem melletti pékségben, hogy van csokisfánk. Ma bementem és vettem egy ilyen apró olajos, cukros mennyei csodát és megettem a padon. Annyira jól esett komolyan mondom mint egy többszörös orgazmus.

Érzem hogy az olajos tészta eltelít és feszül a pocakom és annyira jól érzem magamat emiatt hogy ezt el kellett újságolnom nektek.


2018. aug. 29. 13:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
13%
De! ettem már párszor csokis fánkot kedves kérdező és undorodom tőlük, de nem is ez a lényeg, hanem a kérdés értelmetlenség szüleménye, nem is tudom miért tetted fel ezt a kérdést,?! ha unalmadban, akkor megértem? bár így az iskola közeledtével már nem igazán agyalnék ezen, hogy mi a jó öröm? A normális ember ezt meg tartja magának! de félre értés ne essék ha figyelem hiányod van? ha ez igaz, akkor értem a kérdésed lényegét!
2018. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
47%
te valami nagyon perverz lehetsz...
2018. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

21

NEM. AZ érettség nem azt jelenti, hogy egy savanyú alakká kell változni, aki a kis dolgoknak nem örülhet, mert az nem elég felnőtt, hiszen az élet szenvedés és nem habostorta, elvtársak!


Sajnállak, válaszoló, amiért ilyen keserű vagy, és nem tudod, milyen nagyszerű a kis örömöket megélni az életben, vagy egyszerűen önzetlenül rámosolyogni arra, aki éppen ezt teszi.


Te nem értett vagy. Hanem végtelenül keserű.


És csak azért, hogy kiborulj: 4 gyerekes anyaként, többdiplomásként, tizenéve házas létemre is kimegyek a nyári esőbe mezítláb ugrálni, fennhanngon nevetek, ha látok egy szép pillangót, és ma reggel mosolyogva mentem munkába, mert láttam: búcsúzkodnak a fecskék, jön a gyönyörű ősz!


Mert csak így érdemes élni. Máshogyanis lehet, de annak mi értelme?

2018. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól esett egészségedre!


Én hányingert kapok tőle, undorodom az olajtól.


Egyszer vettem egy csokis fánkot, a hányingeren túl másnap nagy fájdalmas nehezen elmúló pattanásokkal kerültem összetűzésbe. Pusztán 1 csokis 🍩 miatt. Soha többet nem tudnék enni. 🤮

2018. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"olajos tészta eltelít és feszül a pocakom" Én ettől konkrétan rosszul lettem. :D

De értem mit szeretnél közölni, és igen, apróságoktól szép az élet.

2018. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Micsoda savanyúuborkák vannak itt kéremszépen. Most vettem amúgy észre, hogy csokis az arcom :D
2018. aug. 29. 15:08
 27/42 anonim ***** válasza:

Az ilyen engem is boldoggá tesz



Ezért vagyok 90 kiló :/

2018. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Ém a xxl balatonszeletre vagyok ilyen
2018. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
27.: két hónapja nézegettem, nem kell minden nap ilyet enni. Este pedig megyek edzésre, simán ledolgozom. Kevés ilyen kaját eszem, de attól még édesszájú vagyok baromira
2018. aug. 29. 15:40
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez így megadja a kontrasztot a rengeteg depresszív, meg öngyilkossági segélykérés üzenet között :D
2018. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!