Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önámítás egyedül önállóan...

Önámítás egyedül önállóan felépíteni egy életet, kizárva ebből a nőket?

Figyelt kérdés

Mondhatnám hogy illik a családunkra közeli rokonokra az olasz temperamentum, marakodások, veszekedések, pofonok is csattantak már az évek évtizedek alatt, ezen nincs mit titkolni, gyerekként is több veszekedést láttam szülőktől is, keresztszülőknél vendégségben, nagyon korán össze állt bennem a kép 14-16 évesen hogy ha ennyire különbözőek az emberek, miért kellett idáig elmenni, közös ház felépítése, mindezek tetejébe gyereket vállalni ráadásul kettőt.


Ezelőtt 17 évvel voltam egy rokon családnál nyaralni, ott két fiú testvér volt, akkoriban az ország helyzete is másabb volt, vállalkozásból éltek, a gyerek ha azt mondta anya ez a póló már nem kell kidobták a kukába, 12 évesen krosszmotort kaptak, teljes felszereléssel karácsonykor a kinti fenyő elé voltak letámasztva, filmbe illő élet na. Mára pedig csak fényképek maradtak ezekről az évekről, a szülők verekedtek is részben azért mert a nő válni akart, hol ott meg volt mindenük, a férj meg nem engedte hogy másé legyen, aztán szüleihez ment a nő mert ott volt nyugalma, a férj apósa kikötötte ha a ház környékére jön lelövi mint egy disznót... Ilyen cigány életet élt a családunk jó pár tagja, nem is beszélünk erről más előtt mert kicsit szégyen.


26 évesen teljesen érdektelen vagyok kapcsolatteremtés terén, várja a család a csajt akit bemutathatnék, de nekem eszembe sincs ismerkedni, leszarom magyarán, annyiból jó hogy van akkora jövedelmem amiből megélek úgy hogy ne szoruljak egy második keresetre.


A szülők és nagyszülők szerint is, mindenhol vannak veszekedések orvos családokban ügyvédeknél egyaránt, kérdés hogy rendezhető-e, én bele sem akarok kezdeni a tökéletes pár keresésébe mert elmenne rá az életem, pl kollégám a szünet alatt veszekedett telefonon a nővel, ott is van gyerek már, szerintem az ilyen életnek se eleje se vége, és csak szembe futnak önmagukkal, nem jönnek rá mindkettejüknek jobb lenne egymás nélkül.


Bevallom vannak számomra irigylésre méltó párok, de ami nekik bevált arra nincs recept, egyedül tervezek külön költözni, akármennyire is visszafognak ebben, nem szeretnék senkivel közösködni, még a lehetőséget sem akarom megadni arra hogy én is beleessek ebbe mint oly sokan.


2018. aug. 29. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Na majd akkor jó sok csaj fog körülötted serte-pertélni..mindig tudják, hogy hol nem kéne lenniük.
2018. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet te is szerencsés lennél..persze a tutti biztos az az amit tervezel
2018. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem nevezik önámításnak, hanem éretlenségnek. Nem vagy érett egy párkapcsolatra, talán a sok rossz példa miatt. Bölcsebbb dolog a jó példákat gyűjteni.
2018. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Na az amit nehéz lesz gyűjteni ennyi idősen, amikor csak a rosszban nőttem fel, szégyen nem szégyen félelemből nem merek senkivel osztozni az életen.

A rokonokra visszatérve, a válás után a férjnek megzuhant a vállalkozása mert elkezdett inni, a szép házat eladták, tönkre mentek, az egyik gyerek érzelmileg sérülékeny még 30-on túl is.

2018. aug. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!