Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan azt állítják, hogy az...

Sokan azt állítják, hogy az emberek ízlése nem egyforma, és sokan azt is állítják, hogy vannak férfiak akik kimondottan preferálják a dagi lányokat. Hozzájuk szól, ez pedig a következő: HOL VAGYTOK? 21/n

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. :)

A dagi, kövér, duci, molett kifejezéseket azért elég sokféleképpen szokták értelmezni. Kíváncsi vagyok, hogy számodra ezek mit jelentenek, mondjuk képekkel illuszrálva.


Én így gondolom:

[link]


34/F

2018. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire vagy duci?

22/F

2018. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A 3. kép vagyok, de nem ilyen a vékonyabb a combom. #almatípus
2018. szept. 1. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérlek, linkeld be a konkrét képet, mert a korhatáros találatok szűrésétől függően nem biztos, hogy ugyanazt látjuk.
2018. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2018. szept. 1. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem viszonylag ritka az olyan, aki csak testalkat alapján választva kimondottan azt preferálja. Viszont gyakoribbak az olyan emberek, akik nem testalkat alapján választanak, nem felszínesek, ebből kifolyólag beletudnak szeretni bármilyen alkatú nőbe, ha az szimpatikus emberileg.


Pl. sosem állítottam, hogy kimondottan tetszene a kövér alkat, mégis voltam már szerelmes ilyen személybe, az alakjával együtt szerettem, nem az alkata miatt tetszett, más szempontok játszanak rá az ilyesmire.

2018. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%

Perfect body! I like.

(Unfortunately I'm 47 already old ...)

Sorry!

:(

2018. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Hali énis ittvagyok :D 20 /F
2018. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt, kicsit fiatal vagyok hozzád :) 17f
2018. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vagyok ;). Szeretem a nálad ducibbakat is. Amúgy sportos alkatú, intelligens, nyitott srác vagyok. Ha érdekellek, írj :)

26/f

2018. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!