Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan azt állítják, hogy az...

Sokan azt állítják, hogy az emberek ízlése nem egyforma, és sokan azt is állítják, hogy vannak férfiak akik kimondottan preferálják a dagi lányokat. Hozzájuk szól, ez pedig a következő: HOL VAGYTOK? 21/n

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

elég sokan vagyunk itt nekem is nagyon tetszenek a hasonló lányok szerintem az ilyen nő az igazán csábító persze csak akkor ha a személyiségi is jó.

22 éves vagyok kötve hiszem hogy írnál vagy ilyesmi de ha még is csak nyugodtan.

2018. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Itt mindig annyian írogatják, hogy imádják a molett nőket. Őszintén meglepődtem, hogy még fiatalok is :) általában az érettebb korú férfiaknak szoktak bejönni.


Én is molett vagyok, szerencsémre elég nőies alkattal. Mindig találtam magamnak pasit. Sőt, sokkal többeknek bejövök, mint a röbbség gondolná ;) De tény, hogy nem vagyok az, akivel dicsekednének... az a két férfi, aki iránt éreztem volna valamit magas vékony lánnyal jött össze... én meg alacsony vagyok és dagi :D nem a külső a lényeg, de úgy befolyásolja a gondolkodást, az érzéseket, hogy azt az ember észre sem veszi ;)

Az a két magas lány biztos értékesebbek voltak a jellemükben, mint én, nyilván nem csak a külső játszott szerepet, de az is.


Ja, de lefogyni még diéta és edzés által sem tudok. Ez van, ha hormonzavaros az ember.

2018. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!