Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a nők jobbak 28-30 évesen mint fiatal 18-20 évesen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy én világ életemben a kis 18-20 éves csajokra "izgultam", de mindegyik kiló vakolatot tol magába natúrban meg háááát nagyon nem úgy néznek ki. Plusz ott a sok modern képefekt ami felturbózza a fotóikat.

És mostanság sokat járok bulizni és összekadtam több 27-30-32 sőt 37 éves nőkkel és basszus sokkal jobb nők ők mint a mai kiscsajok akikkel eddig volt dolgom, sokkal jobb is volt velük együtt lenni is. Smink nélkül is nagyon szép volt mindegyik, sokkal vonzóbbak számomra, valamennyire látszik a kor az arcukon de attól még valami annyira megfogott bennük egyszerűen felnőttebbek nőiesebbek, jobb a kisugárzásuk.


Ugye a férfiakra mondják hogy 30-33 évesen érnek be teljesen és akkor érik el a csúcsot, hát már lassan úgy látom a nők is. Csak hát kölyök vagyok nekik 23 évesen de attól még tetszik nekik hogy ilyen fiatal srác fűzögeti őket. :D

Én tényleg mindig csakis a fiatal csajok után csorgattam a nyálam most már nagyon nem. És most a szélsőségekre gondoljatok, hogy csomó nő elhagyja magát 30 éves korára hanem általánosságban gondolom ezt azokra akik alapvetően maradnak igényesek.



2018. szept. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem a kortól függ, hogy valaki jó nő-e. Idősebbek között is van egy csomó üresfejű, vakolatarcú. És 30-s, 40-es ismerőseim között is van bőven olyan, aki állandóan szelfizik és nyomja fel fb-ra a valósággal nem igazán összhangban álló fotókat :) És a fiatalabbak sem mind ilyenek, hanem vannak közöttük normálisak is.
2018. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ennek oka az is lehet hogy a 28-30 éves korosztály még jobb életkörülmények közt nőtt fel. Akkor a társadalom még nem volt ennyire túlhajszolt. Meg a szüleiknek is több idejük volt velük foglalkozni.
2018. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na utolsó van benne valami. A mai 20 évesek már az a generáció akit a szülők már nem igazán nevelték és ez egyre rosszabb lesz. De az első is mond igazat hogy minden korosztályban vannak jók rosszak, lehet csak én kattantam itt rá a milfekre :D
2018. szept. 2. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, van ismerős nő, aki 36 évesen! fiatalosabbnak, és szebben néz ki, mint huszonévesen. Szerintem most találta meg önmagát a stílusát.

Én is sok zara háundem standard lányt látok a metrón, akik bár nagyon fiatalok és szépek mégis valamiért annyira erős a sminkjük, hogy természetellenesnek érzem.

2018. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni, rengeteg normális, átlagos lányt/nőt és rengeteg sminkelt instagram cicát lehet találni minden korosztályban. Én 21 vagyok és sok korombeli lányt ismerek, akik nem töltögetnek fel magukról agyonfilterezett pucsítós szelfiket instagramra, nem vagy csak kivételes alkalmakkor sminkelnek, visszafogottan öltözködnek. Persze ők kisebb valószínűséggel keltik fel egy férfi figyelmét az utcán, az egyetemen vagy egy munkahelyen.
2018. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem szutyok mindegyik kor orsztály már........
2018. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külsőre szerintem a 20 alattiak verhetetlenek, de ezen kívül nem sok előnyt tudok a javukra mondani. Lököttek, izgágák, fogalmuk sincs, mit akarnak, mire vágynak, egy értelmes pasi a legtöbbjükkel az égvilágon semmit nem tud kezdeni. Náluk annak van sikere, aki szándékosan szédíti őket, illúziókat teremt nekik, kiszolgálja a naivitásukat. Az átlag nő eléri a 30-at, mire őszintének lehet vele lenni, vagy még akkor sem.


A sminkről amúgy Charlie véleményét osztom: az, aki szép, az reggel is szép. Egy jó csaj természetesen is szép, már fiatalon is.

2018. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!