Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek az öregedéstől?

Csak én félek az öregedéstől?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva már 18 éves leszek,de olyan durva ez az egész hogy msot voltam fiatal mostt meg már felnőtt leszek,nem lesz szabadiőm csak a munka lesz ,nem leszek már fiatal ,lassan családalapítás meg miegymás :/ csak én nem szeretem az idő múlását?


17/f


2018. szept. 2. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9 es válaszadó egyet értek, a legtöbb ember még 20 évesen is gyerek. Rengeteg élettapasztalat kell hogy az ember ténylegesen felelős felnőtt legyen. Mindenki meglátja hogy 25 évesen röhög azon hogy pl 22 évesen milyen kölyök volt még és ugyan úgy 30 évesen 25 éves létére fog röhögni, de azért 25 év fölött a legtöbb ember már szinte teljesen beérik.
2018. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9 vagyok.

Hát nem is tudom.

Én még 30 évesen is olyan sötét voltam,hogy a kutya mellémharapott fényes nappal.

2018. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!