Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy hátrány (szimpátia...

Nagy hátrány (szimpátia terén) ha nem mosolygok túl sokat?

Figyelt kérdés

Ha van valami vicces vagy valami akkor azon nevetek meg megmosolygom, de úgy általánosságban közömbös fejet vágok,sokszor elbambulok ha épp nincs társasâgom. Sokszor azt hiszik mérges/szomorú vagyok, pedig nem. Lehet, hogy ez miatt kevésbé vagyok szimpatikus mâsoknak? Mert amúgy nem vagyok bunkó, meg semmi, de annak tűnhetek :D


L



2018. szept. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek, nem vigyorogsz-röhögsz, ha nincs rá okod, mert éppen nem látsz-hallasz semmi humorosat? Ha az ellenkezőjét csinálnád skkor meg az van, hogy debil vagy. Nincs itt gond semmi.
2018. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, többet kellene mosolyognod. :)
2018. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, nyilvan magamba nem vigyorgok, mint egy idióta, de mások úgy alapjáraton többet mosolyognak. Amúgy azért érdekel mert tényleg sokan mondják, hogy minek vágok ilyen búvalkukizott fejet, meg ilyenek, de alapból ilyen az arcom is, nem tudok máshogy nézni. Engem ez meg már idegesít, hogy mondják,plusz felmerült bennem, hogy ez miatt akár az új emberek nem akarnak majd annyira megismerni.
2018. szept. 6. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a mosoly nem megy, akkor ne erőltesd. Keress más módját annak, hogy szimpátiát kelts az emberekben.
2018. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avval legyél jóba akivel közvetlen kapcsolatban állsz, mert engem nem érdekel hogy mosolyogsz e vagy sem.
2018. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yes,mosolyogj neked is jót fog tenni és másoknak is, hidd el, próbáld csak ki holnap :-)
2018. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Hát attól függ, bizonyos helyzetekben és bizonyos embereknél némiképp hátrány lehet. Ám akit valóban érdekelsz és tudok jól beszélgetni, néha nevetni, azt nem annyira fogja érdekelni, hogy mosolyogsz-e és hogy mennyit. Akár mondhatod is annak, akivel beszélgetsz, hogy te alapból nehezen mosolyogsz, de nincs rossz kedved, csak ilyen az arcod. Amúgy én is hasonló vagyok, hogy alapból eléggé komoly az arcom, még a szám körül is, nehezen tudok alapból mosolyogni. Ettől még nem vagyok én se bunkó, se szomorú és mérges se. Bár egy enyhe szomorúság néha van, de anélkül is komoly berendezésű az arcom nekem is.
2018. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!