Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kivívni az...

Hogyan lehet kivívni az alapvető tiszteletet magunknak?

Figyelt kérdés

Sajnos olyanokat olvastam eddig ebben a témában, hogy őszintének, alázatosnak és kedvesnek kell lenni...De az a probléma, hogy a valóság nem ezt mutatja, mert aki ilyen, azon átgázolnak, kihasználják az embert.

Erőszakkal csak megfélemlíteni és megutáltatni lehet, valódi tiszteletet kivívni nem.


Nőként hogyan tudnám kivívni a másik tiszteletét? Eddig olyan férfiakkal volt dolgom, akik nem tiszteltek.

Azt is megkaptam már, hogy nem vagyok valami jó nő. Na ezzel mit lehet kezdeni?


2018. szept. 8. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A tisztelet és a semmibe vétel között azért még van jó pár szint...

Ész a piacon?

2018. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül arra gondoltam,ami a te fejedből kipattant,mikor olvastad a válaszom, ha valaki mond valamit egyből elkezdi az ember minden fele más irányba boncolgatni meg koveteztetni belőle.
2018. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vagyok gondolat olvasó, de az én kommentem után jött a tied, ezért a logikára hagyatkozom.
2018. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

De milyen jó, hogy senki nem írta le, HOGYAN, csak nekiálltatok vitázni és magatokról írni.

Tisztelem magam, megszabom a határokat, aki rendes velem, azzal én is. De úgy látszik ez nem elég.

Akkor mi kéne még?

2018. szept. 10. 15:44
 15/17 anonim ***** válasza:

Hogyan:

Következményre kérdeztél rá, de előzményt nem tudunk. Így hogy válaszoljunk?



A tisztelet alapja a valamilyen oknál fogva való felnézés rád. Szakmai, szépségbeli (bár az nem tisztelet, csak vágyódás inkább), egzisztenciális, teljesítmény alapú, stb...



Mit látnak belőled az emberek? (nem az a lényeg, mit mutatsz, mert mutathatok én határozottságot, ha hülyét csinálok magamból, és alázat nélkül tovább siklok a saját bénaságomon, tovább elvárva a tiszteletet, miközben pont az alázat (elismerem a saját hibám) is építheti az emberekben a tiszteletet felém...)



Szóval ez komplex kérdés, de nem tudunk semmit rólad.


Bár utálom magamat ismételni, de elolvasod egyáltalán amit írunk?

2018. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Így annyit mondhatok, vagy mégis te viselkedsz úgy, hogy belég akarnak „rúgni”, vagy nem, de valamiért mindig olyanokat választasz, akik ezt teszik bárkivel – mindkét esetben te kéred a verést.

Hogy hogyan? Írj példát, mert eddig csak annyit tudtunk meg, hogy te mindent hipiszupin csinálsz.

2018. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha beszólnak neked, visszaszólsz. És az alázatosságot meg felejtsd el.
2019. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!