Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki torkig van a...

Van más is aki torkig van a Pesti elettel?

Figyelt kérdés

Videki nagyvárosban elek ,de mar par eve fenn tanulok Pesten es egyszerűen kikészített az itteni elet.Csovesek,ciganyok mindenhol, az 500 meterre levo kisboltig nem tudok elmenni anélkül hogy ne talalkoznek legalabb eggyel.Egyszeruen egy betonrengetek ahol pénzkoltesen kivul semmi programot nem tudok szervezni...Nem vagyok egy nagy partiarc,lejarogatok barátokkal ilyen beulos helyekre de ez se egy normalis program szamomra.Ejjel drogokat akarnak eladni nekem, a keregetes szinte mindennapos.A jardan vegig magam ele kell neznem,hogy ne lepjek bele valami kutyasgumiba

de eldobalt tuvel is talalkoztam mar.BKV meg fortelmes, az aluljaroktol hanyni tudnek.Szinte minden ismerősöm Pesten tervezi az eletet, kivéve en mert nem tudnék egyaltalab itt elni es nap mint nap ezekkel a dolgokkal szembesülni.Tudom,hogy ez teljesen szemelyisegfuggk dolog,sokab imadjak ezt a helyet,de en egyáltalán nem.Kialakult itt egy enyhe panikbetegsegem ks sajnos a tomeg miatt, egyáltalán nem erzem jol magam ebbe a pörgős,rohank pesti vilagban.Sajnalom hogy igy ritkán fogok talalkoznj a regi barataimmal mert diploma utan ezer szazaleg hogy leköltozok innen vagy haza vagy egy masik nagyobb videki varosba.Hiaba van több munkalehetőség es jobb fizetes,nekem nem er annyit hogy itt maradjak.


2018. szept. 11. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert,telorol irtam es kuldes elott nem neztem at :)
2018. szept. 11. 12:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt már így más is.


Ettől függetlenül:

- ne siránkozz ennyit

- jelentkezz át egy vidéki iskolába

- ha pénzköltésen kívül nem tudsz programot szervezni Pesten, akkor abban azért nem csak a körülményeid a hibásak.

2018. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nézzük a tényeket:

"Csovesek,ciganyok mindenhol" ha többet járnál ki a négy fal közül, akkor láthatnád, hogy ez csak a belváros egy részére igaz.

"betonrengetek ahol pénzkoltesen kivul semmi programot nem tudok szervezni" Ezt te sem gondolod komolyan, hogy az Bp hibája lenne! 1500 HUF-ért félnapos, egész életre szóló emléket, kirándulást szerveztem egy rokonomnak, ill. másik alkalommal külföldi barátomnak. Ha erre én képes vagyok, más is az.

"BKV meg fortelmes" Bp-n igen jelentős biciklis közösség van. Csatlakozz.

"az aluljaroktol hanyni tudnek." Közlekedj a felszínen. Gondoltál már erre?

"sokab imadjak ezt a helyet,de en egyáltalán nem." Ízlések és pofonok.

"Kialakult itt egy enyhe panikbetegsegem ks sajnos a tomeg miatt," a pánikbetegséged nem ettől van.

"egyáltalán nem erzem jol magam ebbe a pörgős,rohank pesti vilagban." Minden jót kívánok az új életedhez az új lakhelyeden!

"Hiaba van több munkalehetőség es jobb fizetes,nekem nem er annyit hogy itt maradjak." Mindenki maga határozza meg, hogy számára mi jelenti az elfogadható életminőséget.


Minden jót!

2018. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én itt születtem, elég sok helyen laktam a város minden pontján, és azt kell mondjam, ezért érdemes Budán lakni, nem Pesten. :)

De a lényeg persze az, hogy különbözőek az emberek, van aki élvezi a pesti nyüzsgést, és „shopping” meg a „wellness” a szabadidejének eltöltésében a csúcs, míg más a zöldbe vágyik, ugyanúgy, ahogy mondjuk van, aki szállodában szeret nyaralni, a strandon szorosan fekve a temérdek ember között, és van, aki inkább egy eldugott helyre megy, ahogy nyugalomban lehet.

Szerencsére megtalálhatod a számodra megfelelő helyet, szóval hajrá!

2018. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lol én most jöttem ide, Pest tényleg elég csöves, Budán jobb tölteni az időt. Menj oda sétálni vagy akármi. Amúgy kutyagumi, szemét és egyéb etnikumu emberek szinte mindehol vannak, nem csak Pesten.
2018. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"BKV meg fortelmes" Bp-n igen jelentős biciklis közösség van. Csatlakozz.


"az aluljaroktol hanyni tudnek." Közlekedj a felszínen. Gondoltál már erre?


Es mire gondoltal metro helyett tekerjek 1 orat reggel 7kor?

2018. szept. 11. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én imádom pl. a nyáresti Duna parti sétákat, és bámulni a város fényeit, rengeteg gyönyörű épület van, Magyar Nemzeti Galériába havonta eljárok és még sorolhatnám. Soha nem értettem ezt a vidék vs Budapest hőbörgést. Én is elég sok helyen laktam, Sopron, Győr, Szeged, Debrecen, külföld, de nagyon szeretem Budapestet.
2018. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!