Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen olyan művészeti...

Nektek milyen olyan művészeti alkotás, film, étel bármi van, ami "mindenkinek" tetszik, de nektek nem?

Figyelt kérdés

Én például nem szeretem a pizzát. eddig nem találkoztam olyannal, aki szintén ne szeretné. Viszont ha ezt elmondom az embereknek, és azt is hozzáteszem, hogy a melegszendvicsért se vagyok oda, megfigyeltem, hogy aggódva kérdezik, hogy "de a hot dogot/hamburgert szereted?" Mintha ez azt jelentené, hogy én mindent utálok, amit a többség szeret. :D (Amúgy szeretem a hot dogot meg a hamburgert. :D )


Azon kívül én jobbnak tartom A Gyűrűk Ura filmváltozatát, mint a könyvet, de ezzel eddig még senki nem értett velem egyet.


Valamint pl. Agatha Christie-től a 10 kicsi négerben én orbitális baromságnak tartom a kezdetét. SPOILER. Mármint 10 embert meghívnak egy szigetre. Honnan tudják, hogy elmennek? És honnan tudják, hogy tényleg egyedül mennek? és miért mennének el? Tényleg 10 okos ember nem gyanakszik, hogy egy ismeretlen meghívja őket egy eldugott szigetre?


Nektek van olyan, amit nem szerettek, pedig elismert dolgok vagy sose találkoztatok olyan emberrel, aki ne szerette volna? Nem ilyen válaszokat várok, hogy "utálom a mai fiatalok zenéjét meg Justin Biebert", mert azt minden 2. ember szidja, meg szinte menő utálni. Olyasmire vagyok kíváncsi, amit szinte "illik" szeretni (persze ez butaság), és ti mégse szeretitek.


2018. szept. 17. 18:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a Tankcsapdát, utálom a hamburgereket, meg minden burgert igazából és Jared Leto-val valószínűleg akkor sem feküdnék össze, ha ő fizetne nekem, annyira nem bírom. :D
2018. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

"aggódva kérdezik, hogy "de a hot dogot/hamburgert szereted?" ezen úgy felnevettem. :D Tényleg így viselkednek az emberek.

Szerintem kevés helyen lehet enni igazán pizzát.

Jó pár dolgot leírtak, amit én sem kedvelek.


Üvegtigrist kifejezetten rühellem, egy időben folyamatosan idézgettek belőle rokonaim, ismerőseim. Úgy általában az ilyen macsós, "nagyon kúl arcok megmondják a frankót" filmeket sem bírom, Guy Ritchie jó pár filmjét és az imitációkat.

Elég sok vígjáték sorozatot sem bírok, gyakran a Jóbarátok is irritál, de azért még kedvelem.

A 10 kicsi négeres dolog jó. :DDDD Az a jártam anyátokkal sorozat...nem tudom felfogni én sem.


Legtöbb művészetet kedvelő ismerősöm az impresszionistákat imádja, ismer kettőt-hármat közülük, engem hidegen hagynak a népszerűbbek.


Az Insidious horror széria szerintem borzalmasan gagyi.


Puzsér felkészületlensége és a fanatikus hívei irritálnak, de őt is divat nem kedvelni.


Pálinkától kiráz a hideg, egyetlen olyan pálinkát ittam eddig, ami ízlett, azt egy nagyon hozzáértő ember csinálta, málna pálinka volt.


Nem szeretem a Milkát meg úgy általában az ilyen tejcsokikat, csak a maró cukrot érezni.

Az édes ízért eleve nem vagyok oda.


Utálom az édes, félédes pezsgőt.


Nem szeretem a Nutellát, olajos-cukros massza az egész. (Hú ezért elnézést kérek)


Irritál a mostani magyar könnyűzene zöme P. Massif, Irie maffia, szinte az összes magyar hip-hop, wannabe rap, Majka (egyáltalán hogyan lehet azt a gyökeret hallgatni), rock-funky-s (szinte mindig ugyanazok a funky-s, jazzes alapok!!) zene.


Lehetne folytatni.

2018. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, tényleg, az Insidious filmeket én is utáltam, szerintem nem ijesztőek, sokkal inkább nevetségesek :D Amikor megnéztem az első részt, eszembe is jutott, hogy talán ez nem is rendes horror, hanem ilyen horror-vígjáték, mint a Horrorra akadva filmek, de rá kellett jönnöm, hogy ezt komolyan gondolták xd
2018. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

A paradicsomot nem szeretem, és sok pizzán paradicsomos feltét van. Illetve nem szeretem, amikor ennyi mindent egymásra pakolnak, valahogy nekem túl sok íz együtt.


A Tankcsapdát én se, végre valaki. :D


Megértem azokat, akik nem szeretik a Jóbarátokat, mert 140x ismétlik mindenhol, valószínűleg az is megutálta már, akinek semmi baja nem volt vele. :D De én a rajongója voltam. Persze a sokadik ismétlés már nekem is unalmas. Abból is állandóan filmet akarnak forgatni, de én azért szurkolok, hogy sose legyen film belőle, nem kell mindent állandóan feldolgozni.


"Puzsér felkészületlensége és a fanatikus hívei irritálnak, de őt is divat nem kedvelni."


Na, igen, ez jó. Puzsért én nem utálom, nem is szeretem, igyekszem kritikával kezelni. Amikor az egyik Sznobjektívben a zenéről beszélt, nagyot csalódtam. (10 legrosszabb világsztár vagy valami ilyesmi.) Oké, elfogult vagyok, mert benne volt a kedvencem, a Bon Jovi. :D De igazából olyan dolgokat mondott benne, olyan tárgyi tévedéseket, amikről én magam is tudtam, hogy kamu, pedig sokszor nem is szeretem,akikről szó volt, pl. Madonna nevébe belekötött. Én nem szeretem Madonnát, de még én is tudom, hogy tényleg ez a neve. Innentől kezdve akár a többi dologban is tévedhetett. Vagy Roy Orbisonba belekötött 1 dal miatt. A Bon Jovi kritikát értem, és nem akarok elfogultnak tűnni, de ott is az volt az érzésem, hogy ismer 3 Bon Jovi dalt, azt amit mindenki (Livin on a Prayer, You Give Love a Bad Name, Its My Life), és akkor megmondja. Persze lehet rossz véleménye arról, amit szeretek, de én ilyen kevés felkészültséggel nem mernék műsort vezetni. És a másik, a vitapartner nem szól neki? Vagy nem mer?

Egyébként a fanatikus rajongó dolog szintén idegesítő Michael Jackson vagy Freddie Mercury esetében. Egyikkel sincs bajom, sőt mindkettőt szeretem, de annyira irritál, hogy bármilyen videót nézek a YouTube-on ami összefoglal ilyen zenetörténeti dolgokat (pl. legnagyobb turnék 10-es listája, amin a U2 lett az első), rögtön jön egy csomó Michael Jackson fan, hogy miért nem ő az első a listán? Oké, én is elfogult vagyok, mert én meg a Bon Jovi miatt néztem meg. :D De nem minden listán ő az első, ezt azért fel kell fogni. A legrosszabb az volt, amikor Michael Jackson és Freddie Mercury duetteztek, na ott ölték egymást a kommentelők, hogy melyik a jobb. :D És tényleg nem akarok senkit megbántani, de az az érzésem, hogy mostanában ilyen 13 éves gyerekek rátaláltak Jacksonra, elkezdték hallgatni, ami tök jó, de azt hiszik, ő az egyetlen legendás figura a zenében, sehol egy Chuck Berry, Paul McCartney, Keith Richards stb. (Nagy gyűjtője vagyok a rockzene történetéről szóló könyveknek, bocsi a kirohanásért. :D )


"Nem szeretem a Milkát meg úgy általában az ilyen tejcsokikat, csak a maró cukrot érezni."


Na, ilyet még nem hallottam. :D Jó neked, hidd el, pláne a Nutella miatt. :D


"Irritál a mostani magyar könnyűzene zöme P. Massif, Irie maffia"


Igen, én is így vagyok, meg Halott Pénz stb. Én nem merem nagyon szidni őket, mert nem tudok zenélni, de így laikusként nekem olyan 3 akkordosnak tűnnek. Egyszerűen hiányzik belőle nekem valami, még több hangszer, vagy nem is tudom.


"Az Insidious horror széria szerintem borzalmasan gagyi."


Fogalmam sincs mi az, de félős vagyok, úgyhogy én tuti félnék. :D

2018. szept. 17. 21:56
 15/32 A kérdező kommentje:
Ja, meg elkezdtem olvasni a Trónok harcát, de félretettem. A filmet csak addig néztem, amíg angolul adták az HBO-n, gondoltam, nyelvgyakorlás, aztán utána abbahagytam, szóval láttam kb. az 1. 2 részt. Semmi bajom vele amúgy, csaknem nézem.
2018. szept. 17. 21:58
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

A Tcsapda lassú számai, mint a Föld és ég, vagy az Örökké tart. Nem azért mert nyálas, hanem mert gáz ahogy van. :D A többi csapdás szerette ezeket... nem értem miért.

A gyertyák csonkig égnek. Eddig mindenhol azt olvastam, hogy nem lehet kihagyni. Egyszer ki lehetett bírni, de nem tartom "alapműnek". Voltam még így pár francia és angol művel, mondhatni nem bírom ha a szerelem a központi téma. Szintén nem a téma miatt hanem amiatt ahogy írnak róla.

Mem bírom a tökéletes megjelenésű embereket. :D A kisportolt testű, jólfésült, élére vasalt emberek mintha a belső ürességüket próbálnák kompenzálni a külsejükkel. Állítólag az ilyen öltönyös, magabiztos emberek bizalomgerjesztőek, de belőlem az ellenkezőjét váltják ki.

Amit eddig felsoroltatok, azokat mind szeretem. A Kontroll nagyon tetszett, az Üvegtigris elsőre nekem sem jött be, de aztán megnéztem újra és akkor már másképp értelmeződtek a poénok. A Jóbarátok halal régi, akkor jó volt. Az Így jártam anyátokkal-nak csak az utolsó évadát húzták túl. A Harcosok klubját még el is olvastam, az Agymenők királyság, és nincs karácsony töltöttkáposzta nélkül, remélem idén is főz valaki nekem! Ki vagy te #3? :D :D

Na jó, a Valami Amerika, Csernus, Coelho nekem se jön be egyik se, a divat meg ezen a szinten hidegen hagy.

Műkajákon, édességen, Gyűrűk urán és Potteren nevelkedtem, szóval ezeket szeretem.

2018. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ja, a Trónok harca az, amit én sem szeretek, elkezdtem, de tudtam, hogy ez neeem.
2018. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2018. szept. 17. 23:01
 19/32 anonim ***** válasza:
16. Nekem van :DDD Szerencsére ünnepekkor szokott amúgy itthon más kaja is lenni töltött a káposztán kívül, de ha esetleg mégis úgy alakul, hogy csak az van itthon, képes vagyok napokon keresztül zacskós kínai levesen meg lekváros kenyeren élni, de a töltött káposztát tuti meg nem enném xd
2018. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Amúgy karácsonykor én halat eszem meg töltött csirkét.:)
2018. szept. 18. 00:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!