Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen olyan művészeti...

Nektek milyen olyan művészeti alkotás, film, étel bármi van, ami "mindenkinek" tetszik, de nektek nem?

Figyelt kérdés

Én például nem szeretem a pizzát. eddig nem találkoztam olyannal, aki szintén ne szeretné. Viszont ha ezt elmondom az embereknek, és azt is hozzáteszem, hogy a melegszendvicsért se vagyok oda, megfigyeltem, hogy aggódva kérdezik, hogy "de a hot dogot/hamburgert szereted?" Mintha ez azt jelentené, hogy én mindent utálok, amit a többség szeret. :D (Amúgy szeretem a hot dogot meg a hamburgert. :D )


Azon kívül én jobbnak tartom A Gyűrűk Ura filmváltozatát, mint a könyvet, de ezzel eddig még senki nem értett velem egyet.


Valamint pl. Agatha Christie-től a 10 kicsi négerben én orbitális baromságnak tartom a kezdetét. SPOILER. Mármint 10 embert meghívnak egy szigetre. Honnan tudják, hogy elmennek? És honnan tudják, hogy tényleg egyedül mennek? és miért mennének el? Tényleg 10 okos ember nem gyanakszik, hogy egy ismeretlen meghívja őket egy eldugott szigetre?


Nektek van olyan, amit nem szerettek, pedig elismert dolgok vagy sose találkoztatok olyan emberrel, aki ne szerette volna? Nem ilyen válaszokat várok, hogy "utálom a mai fiatalok zenéjét meg Justin Biebert", mert azt minden 2. ember szidja, meg szinte menő utálni. Olyasmire vagyok kíváncsi, amit szinte "illik" szeretni (persze ez butaság), és ti mégse szeretitek.


2018. szept. 17. 18:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, szóval bocsi, ha vótmá’: az a havasdzsonos-jégemberes film, amiben állandóan szexelnek (amúgy tudom a címét, csak most hirtelen nem ugrik be), a Harry Potter filmek 3. része (nálunk kb. mindenkinek az volt a kedvence, mer’ Sirius, szerintem az a legelcseszettebb rész, már csak azért is, mert mérföldekre sikerült elkerülnie a könyvet), halászlé, na meg a csoki... egyáltalán nem vagyok édesszájú, nem is tudom elképzelni, hogy úgy megkívánjam, meg ilyen hatalmas vágyat érezzek iránta, mint a nőtársaim menstruációkor. Jah, és a Beatles - ez a tipikus “illene” szeretnem, de nem megy.
2018. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Én szeretem a Beatlest. Nálunk a HP 4 volt a legdivatosabb, de nekem a 2. a kedvencem, és abból még a film is jó. :) A csoki, Trónok Harca már elhangzottak.


Köszi a válaszod.

2018. szept. 20. 19:29
 23/32 A kérdező kommentje:
A Beatlesről jut eszembe: szeretem a beatlest, de John Lennon iszonyúan ellenszenves, és nem értem, miért mindenki azt tudja, hogy békejogi harcos meg stb. Szerintem egy ellenszenved figura, aki nem foglalkozott a saját gyerekével, verte a feleségét és elismerte, hogy még a Beatles régebben volt 5. tagját is megverte. (Forrás: Ungvári Tamás: Új Beatles-biblia) Na meg a felesége, Yoko Ono, szerintem ő se akkora művész,mint Lennon hitte.Valahogy Lennon minden megnyilvánulása számomra inkább csak arrogáns, miközben azt hiszi, mekkora okosságot mondott. Paul McCartney akkor már nagyságrendekkel szimpatikusabb nekem.
2018. szept. 20. 19:33
 24/32 anonim ***** válasza:

A Szárnyas fejvadászt rettentően untam. Egyszer láttam, de képtelen lennék újra megnézni. A könyvvel nem volt probléma.


Sorozatokat felsoroltak előttem, amiket én sem szeretek. Jóbarátokat, Agymenőket szeretni akartam, de annyira fárasztóan erőltetett, hogy néhány rész után kaszáltam őket.


A halászlevet leginkább, de úgy általában hányingerem van mindentől, ami a vízből származik. Ilyen a pacalpörkölt is. Ha valaki a környezetemben - legyen az akár étterem - ilyesmit fogyaszt, képes vagyok felállni és elsétálni onnan megjegyzéseket téve az étel gusztustalanságára. Komolyan.


Zenéket rettentően sokat gyűlölök, kár lenne listázni, de hogy érzékeltessem: az idei Sziget fellépők 90%-a is ezek közé tartozik. Főleg az RnB típusú zenéktől sikítok.

2018. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Metionin ***** válasza:
Eiffel torony, Jóbarátok, Alkonyat, Zabhegyező, rengeteg popzene, sok klasszikus metál zenekar, Mona Lisa, műköröm, Titanic, tangabugyi, Activity, felnőtt színező, aranyékszer, magassarkú, autók, órák, telefonálás, szolárium, csilis bab, gyerekek. Most hirtelen ennyi. :D
2018. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Jaj, Eiffel-torony! na, azt én se szeretem. Tökre olyan ronda, mint a lakihegyi adótorony. :D
2018. szept. 20. 22:25
 27/32 anonim ***** válasza:
A karórák. Milyen igaz! A mobiltelefonok óta semmi értelmük nincs. Előtte is zavartak, de akkor még érthető volt.
2018. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Mi zavar egy karórán? :D

Én a mobilon utálom nézni az időt.


Na, de kezdünk offolni. Mert olyanok érdeklenek, amiket mindenki szeret. Pl. Az ördög ügyvédje mint kultuszfilm, elaludtam rajta 10 perc után.

2018. szept. 20. 22:55
 29/32 Metionin ***** válasza:
Kihagytam a karácsonyt :D
2018. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Juj. :(
2018. szept. 20. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!