Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen olyan művészeti...

Nektek milyen olyan művészeti alkotás, film, étel bármi van, ami "mindenkinek" tetszik, de nektek nem?

Figyelt kérdés

Én például nem szeretem a pizzát. eddig nem találkoztam olyannal, aki szintén ne szeretné. Viszont ha ezt elmondom az embereknek, és azt is hozzáteszem, hogy a melegszendvicsért se vagyok oda, megfigyeltem, hogy aggódva kérdezik, hogy "de a hot dogot/hamburgert szereted?" Mintha ez azt jelentené, hogy én mindent utálok, amit a többség szeret. :D (Amúgy szeretem a hot dogot meg a hamburgert. :D )


Azon kívül én jobbnak tartom A Gyűrűk Ura filmváltozatát, mint a könyvet, de ezzel eddig még senki nem értett velem egyet.


Valamint pl. Agatha Christie-től a 10 kicsi négerben én orbitális baromságnak tartom a kezdetét. SPOILER. Mármint 10 embert meghívnak egy szigetre. Honnan tudják, hogy elmennek? És honnan tudják, hogy tényleg egyedül mennek? és miért mennének el? Tényleg 10 okos ember nem gyanakszik, hogy egy ismeretlen meghívja őket egy eldugott szigetre?


Nektek van olyan, amit nem szerettek, pedig elismert dolgok vagy sose találkoztatok olyan emberrel, aki ne szerette volna? Nem ilyen válaszokat várok, hogy "utálom a mai fiatalok zenéjét meg Justin Biebert", mert azt minden 2. ember szidja, meg szinte menő utálni. Olyasmire vagyok kíváncsi, amit szinte "illik" szeretni (persze ez butaság), és ti mégse szeretitek.


2018. szept. 17. 18:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#28 Hogy útban van! :) 100 éve biztos is, hogy zsebórás fazon lettem volna.

Az ördög ügyvédje?! Az egy rettenet nagy film!

A karácsonyt szerintem sokan nem szeretik. :(

2018. szept. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Metionin ***** válasza:

Nekem zsebórám van de a nyakamban hordom :D :D


A listához hozzátenném még a plüssmacikat. Mindenki imádja, alap játékszer, én irtózom tőlük :D

2018. szept. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!