Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok "munkanélküli...

Mi ez a sok "munkanélküli vagyok" kérdés?

Figyelt kérdés
Sok ember nem talál munkát? Tényleg ilyen szarul állunk? Ebbe a kategóriába nézegettem és rengeteg ilyen kérdés van. Ilyen szar ez az ország? A fiatalok meg még dolgozni sem akarnak na hát sztem pont ezért. Mert nincs munka.
2018. szept. 26. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok nem akarnak dolgozni? Én csináltam egy szakmát érettségi után, meg egy mnb vizsgát. Akarok majd középfokú angol nyelvvizsgát, jogsit, de azok se ingyen vannak. Egyelőre itthon vagyok, és munkát keresek már hónapok óta... akik velem egy szakra jártak vagy árulfeltöltőnek mentek, vagy gyári munkára, mert megunták, hogy otthon ülnek hónapokig... Én is nagyon unom már, de reménykedem még. És folyamatosan keresek, küldöm az önéletrajzom, de pályakezdőként sehova se kellek. Gyári munka van csak 3-4 műszakba netto 140-150ért.... De azt csak akkor, ha már tényleg semmi remény. Ez szerintem nem dolgozni nem akarás, hogy valaki inkább keres tovább, minthogy elmenne gyárba szalag mellett dolgozni, vagy árutfeltölteni a lidlbe...
2018. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Most találtam állást 24 évesen. Egyetemi diplomám és nyelvvizsgám is van. Most pár évig minél többet szeretnék spórolni, hogy minél hamarabb elhúzzak ebből a g*cisz@r országból.
2018. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

#11

Hát ez az.. A gyári szalagmunka szörnyû. Kész roncs lesz tôle az ember. Normális munkahelyek kellenének. A Fidesznek is csak az a célja hogy minél több biorobot, rabszolgamunka legyen, hogy aztán el lehessen dicsekedni hogy milyen sok munkalehetôség van...

2018. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Földi pokol
2018. okt. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

" pályakezdőként sehova se kellek."

Akkor én mit mondjak, 50 évesen...?? Én aztán már tényleg nem kellek sehová, már legalább 200 önéletrajznál tartok és szinte semmi. Általában válaszra sem méltatnak, de volt, ahol szinte körberöhögtek az interjún, máshol rövid úton mocskosul lepattintottak. Volt, ahová felvettek, aztán két nap után ki is rúgtak, mert ennyi idő alatt nem sikerült úgy elsajátítanom a munkát, hogy egyedül végezzem.

Most meg két hónap után rúgtak ki (ami alatt hülyére vettek és kihasználtak), mondván, sajnos nem tudnak megfizetni egy "háttérmunkást" (pedig szakember vagyok).

Feladom, megyek a híd alá (vagy a vonat alá, az legalább gyors..).

2018. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
So much for "több tízezer állás van betöltetlenül" meg "van munka dögivel"...
2018. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Betöltetlen állás, meg munka van dögivel, csak gempa nincs.


Én pl szabadúszóként, halál kényelmesen is összehozok egy átlag fizetésnyit, így értelmetlen lenne elmennem lehajtott fejjel minden napomat elcseszni azzal, hogy más szekerét tolom.


Nem lennék előrébb vele.


Nálunk még a kicsit emelt fizuk is köszönőviszonyban sincsenek a nyugatiakkal, holott árban nincs különbség, sőt sok esetben itthon drágább minden, mint nyugatabbra.


A munkahelyek meg nem tudnak/nem akarnak jól megfizetni senkit, az éhbéres, "magyarvagyérdbekevéssel"-re meg egyre kevesebben kíváncsiak.

2018. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ennyit a Vicctorról meg a munkahelyes ígéretéről

hálás köszönet,szavazók, remélem megérte azért a 2 kiló krumpliért harmadjára is szétveretni az országot!!!

legyetek büszkék magatokra!


"Több tízezer állás van az országban betöltetlenül. Aki akar, az talál munkát."


és munkanélküliből mennyi is van?

alsó hangon is másfél MILLIÓ!

erről pedig ennyit, kisapám, a mínuszodat kaptad is


"Van munka dögivel."


ja, van munka dögivel, szedheted a sörösdobozt az autósztráda mellett nettó 47 ezerért, ami TALÁN a rezsire elég...

hülyébb vagy, kisapám, mint hat pár rendőrcsizma

a mínuszt te is megkaptad

2019. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!