Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te magányos vagy? Ha igen,...

Te magányos vagy? Ha igen, próbálsz ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Olyan sok magányos embert látok itt nap mint nap,és arra lennék kíváncsi,hogy ti tesztek ez ellen valamit,próbáltok barátkozni,ismerkedni,eljárni valahová? Vagy ha nem,akkor miért? Tegyük fel,hogy mindenki,aki most ehhez a kérdéshez válaszol,holnapra meg van hívva az aréna plázába,hogy ott találkozhassunk/beszélgethessünk,eljönnél?

2017. dec. 8. 21:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Már nem töröm magam mivel akár az interneten akár élőben csak pótléknak kellettem.
2017. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem
2017. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%

Igen. bár vannak barátaim, sok embert ismerek, haverok ismerősök stb...

De én párkapcsolatra vágynék, de nagyon nem tudom hogy hozhatnám össze.

2017. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Igen. Nem.
2017. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%
Igen, régebben próbáltam ebből kitörni de senkit se érdekeltem hosszabb ideig. Akikről meg azt hittem hogy mégis mindig kihasználtak és eldobtak már nem is töröm magam. 18/L
2017. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Igen, van pár barátom és egy "szerető" családom, de mégis magányosnak érzem magam, elég kevés emberi kapcsolatom van, vágynék új barátokra és ismerősökre, de sajnos nehezen tudok nyitni mások felé, egy időben az online játékok és fórumok révén szereztem pár netes barátot, de ezeket abbahagytam és elhidegültek. :/


Személyesen pedig nem tudok új ismeretségeket szerezni, örülök ha az eddigieket meg tudom tartani, tenni akarnék ez ellen csak nem tudom, hogy miként kéne, mert semmi önbizalmam.


Illetve szerelemre is vágyom, de ebben sem lesz részem még egy darabig úgy érzem. :/


Amúgy nem mennék el.

2017. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok magányos mert olyan hülyék az emberek, hogy nem tudom elviselni őket. ☺ Plázába be nem tenném a lábam. De ha valami személyiségemhez közelebb álló helyen lenne a találkozó és ráérnék, akkor elmennék....hátha vannak csodák 🙂
2017. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

Itt szerintem mindenki magányos, de senkinek nem jutna eszébe találkozni innen bárkivel is. Sajna az emberek átverik egymást.

Én egyedül vagyok de nem vagyok magányos. Nincs pasim, és nem is hiányzik. Viszont egy csomó férfi úgy gondolja miután ezt leírtam, hogy majd jön ő, és majd találkozom vele és összejövünk..... :D :D istenem...

Te elmennél egy ismeretlennel találkozni, akit egy ilyen oldalon ismersz meg? Ugye, hogy nem. 10-ből 11 átverés.

2017. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az vagyok. Ha próbálkoznék is, tuti a sikertelenség.
2017. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
#8 Előfordult már, hogy találkoztam olyannal, akit itt ismertem meg. Nem volt átverés, tényleg nő volt. Vagy nagyon jól álcázta magát. :-)
2017. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!