Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfitàrsaim ti hogy...

Alacsony férfitàrsaim ti hogy viselitek a mindennapi élet nehézségeit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 170cm körüli férfiakra,hisz én is annyi vagyok. Nekem elég sok lány mondta már hogy törpe vagyok . Ti hogy boldugoltok? Ebben az egészben a legrosszabb hogy én erről nem tehetek, nem az én hibámból adódóan lettem ilyen selejt.,hanem az a nyamvadt genetika... az hogy pusztoljon meg
2018. szept. 27. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
190 vagyok azt hiszed az jobb inkabb lennek 170-180
2018. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 he84 ***** válasza:
60%
Nem vagy selejt, ne foglalkozz azzal, hogy felszínes, kényes nők emiatt leszólnak. Normális nők nem szólnak le és teljesen elfiogadják, nem mindenkinek ez számít. És a 170 cm nem alacsony, hanem 150 cm alatt alacsony.
2018. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Azok a nők akik törpének mondtak, bennük is tudnál hibát találni..
2018. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

Megfáradt és gyötört emberként próbálom mentálisan túlélni minden egyes napomat. Van amikor könnyebben megy, mert nincsenek olyan pillanatok, amelyek emlékeztetnek a nyomorúságomra és szép nyugisan el telik a napon. Van amikor pedig a lelkembe is beletaposnak az emberek. Pl. az arcomtól 20 centire egymással provokatívan smacizó 185-ös pasi és 175 centis csaj. De az sem kellemes érzés, amikor a buszon a nagy tömegben körbevesznek a Hello Kitty-s táskát hordó 13-14 éves kisiskolás lányok, akik kivétel nélkül már ennyi idősen legalább 170 centi magasak. A buszon/buszmegállóban/közösségi helyeken már szándékosan kerülöm a lányok arcát, mert nem akarom, hogy lássam rajtuk a felém kimutatott undorukat, megvető/lenéző tekintetüket. Én már rég szüzességi fogadalmat tettem, mert nem akarom azt a minimálisan megmaradt önbecsülésemet is porba fojtani, ami még van főleg, hogy a farkam is kicsi, vékony, ami erre még jobban okot ad (nagy dákóval még el is viselném, hogy törpe vagyok).

Neked sem javaslom, hogy olyan nagy reményekkel hitegesd magad főleg, ha hozzám hasonlóan alul is genetikai hulladék vagy. A kettő együtt gyilkos kombináció és totális száműzetés az antiférfi sors beteljesítésére. Tulajdonképpen csak szenvedésre lettem teremtve, de talán érthető ez is hiszen a világnak szüksége van gyengékre/statisztákra/szerencsétlenekre is, hogy kerek legyen az egész és működjön a természet körforgása (gyengék elesnek, erősek/jó genetikájúak továbbélnek). Üdv.: Egy 170 mély szűz huszonéves "férfi".

2018. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Abszolút megértelek és egyetértek veled utolsó. Maximum annyiba nem hogy a farok méret nem számit sztm,de amikor a kis 160-155 cm csajok mondanak ilyeneket...hát ez baromira szíven szúr.. :/ sőt még a saját nővérem is momdta már hogy ekkora maradok... szomorú ez az élet..
2018. szept. 27. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2018. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#5: "Maximum annyiba nem hogy a farok méret nem számit sztm"


Jajj, szimpatikus vagy, jól látod a dolgokat, sorstárs meg minden, de ennyire ne legyél naiv! Talán még jobban számít, mint a magasság. Szerinted azok a tipikus tömzsi mezomorf alkatú, 165-170 körüli ürgéknek miért vannak csinos, alacsony barátnőik (olykor látok ilyen párokat nem is ritkán). Kérlek szépen azért, mert a csaj a pasi alacsonyságát is képes volt elfogadni a dagadó vastag hancúrlécért cserébe. Nem egy ilyen guggoló mellszobor ismerősöm van, akire a csinos barátnője szinte rátapadt a nagy farka miatt és emiatt a magasságát le is szarja. Sajna nekem az sem adatott meg. Persze ehhez alapból alacsony csajt kell keresni és nem árt mellé gyúrni picit. De gondolom neked legalább a péniszed korrekt méretű, szóval én négyzetesen genetikai selejt vagyok hozzád képest (15 hosszú és 3,8 cm vastag ami olyan 11,5 cm kerület).

2018. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem fontos annyira a magassàg amugy.

Kérdezô ezt hányszor teszed fel ezt a kérdést?

2018. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nagy.bettike21 ***** válasza:
20%

Lany vagyok (habar eleg magas, 179cm) de hidd el, NAGYON sok alacsony lany van. A legtobb ember alacsony, akar lany, akar fiu, legalabbis en nem tartom magam extremen magasnak de megis kb mindenki alaconyabb nalam mindenhol. Szval nem ertem h mit nyavajogsz., hisz rengetegen vagytok... plussz ez nem fog megnoveszteni. Es mit szoljon az aki mondjuk fel szemere vak, vagy nincs keze/laba, vagy nagyon tulsulyos?! Sullyedjenek ok is mely depresszioba?! Ha mindenki azon keseregne amit nem szeret magaban es csak arra fokuszalna kb senki sem lenne boldog. Biztos van benned is vmi jo. 100%. Ha meg ugy erzed h nincs, menj es turbozd fel magad pl javits a stilusodon (nem kell feltetlen 20k-s polokban jarni, nem ilyesmirol van szo), legyel muvelt es okos, kedves, vagass magadnak egy jo frizurat es ennyi. 10/5bol maris 10/7 letttel.

Ami meg a magassagot illeti, RENGETEG alacsony lany van. Believe me. Ok pedig pont alacsony part keresnek maguknak szval hajra!

2018. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Putyin is 170 cm és nincs nála nagyobb badass csávó a földön, a világ leggazdagabb, legbefolyásosabb embere, egy világbirodalom vezetője, ő valahogy boldogul az életben... Amúgy millió meg egy alacsony csávót látok nővel, főleg egy bizonyos etnikumnál, akik még sokszor közelebb állnak a 160-hoz, mint a 170-hez, nem értem ezt a siránkozást, a ronda arc, vagy a femininség sokkal nagyobb átok.
2018. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!