Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfitàrsaim ti hogy...

Alacsony férfitàrsaim ti hogy viselitek a mindennapi élet nehézségeit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 170cm körüli férfiakra,hisz én is annyi vagyok. Nekem elég sok lány mondta már hogy törpe vagyok . Ti hogy boldugoltok? Ebben az egészben a legrosszabb hogy én erről nem tehetek, nem az én hibámból adódóan lettem ilyen selejt.,hanem az a nyamvadt genetika... az hogy pusztoljon meg
2018. szept. 27. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Milyen társaság ez ahol folyton letörpéznek a nők? A helyedben kerülném a bunkó társaságokat. Ha valaki sérteget akkor állj ki magadért. Pl oltsd vissza.

Miért nem azzal foglalkozol amin tudsz változtatni? pl azon hogy ne legyél ennyire frusztrált- ja mert hogy az túl nagy fáradtság..inkább azon emészted magad amin nem tudsz változtatni. Ez a frusztráltság nem jó az egészségednek és nagyon negatív kisugárzást ad. Az írásod alapján nekem az jön le hogy zéró az önbecsülésed.

Amúgy elkeserít engem ez a sok napi kérdés a magasságról. Kiábrándító hogy ennyire nem tudják elfogadni magukat az emberek.

Komolyan mondom ha nekem lesz gyerekem akkor elkezdem etetni hormonnal kezelt marha hússal, nőjjön meg 2 méterre és legyen boldog a k...a magasságával.

Na de a kérdésedre a válasz:

Remélem hogy ezt te is érzed hogy ez így nem mehet tovább. Mármint hogy ennyire emészted ezen magad.

2018. szept. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Én 165 cm vagyok. Mostanában elég rosszúl viselem a mindennapi élet nehézségeit. Fizetni kell az albit, a kocsira kéne költeni egy csomót, plusz az egyéb kiadások. Kicsit megterhelő.

Aztán most zavar az is, hogy nem lehet úgy olcsó kocsit hírdetni, hogy ne csak c_gók hívnának akik csak lehúzni akarják az embert.

Mostanában a barátnőm is elég feszült és rendszeresen elkések miatta a melóból, ezért reggelente a főnök is morcos egy kicsit.

Kb egy éve megdöglött a gamer pc-m és azóta sem tudtam újat venni, így most egy régi irodai gépen kell tíz éves játékokkal játszanom.

Most kb ennyi jutott eszembe a mindennapi nehézségekről.

Ja, hogy te azt hitted, hogy majd a magasságom miatt fogok hisztizni? Hát bocs, de nekem nincs bajom vele. 18 éves koromban, 2 év kemény munkával legyőztem a depressziót, a szociális fóbiámat és a komplexusaimat, azóta nem foglaltoztat a magasságom. Kezdj el te is dolgozni ezen, és majd meglátod, hogy a magasságod rajtad kívül senkit sem érdekel.

2018. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok kosárlabdázó és sosem akartam az lenni, így nem látom mi itt a probléma. Ha meg kosárlabdázó akartam volna lenni, akkor vagy ment volna így is, vagy ha nem, akkor tök fölösleges lenne ezen kattogni.
2018. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ti most viszirek hogy ne foglalkozzal ezzel az egészel,viszont azt nem veszitek figyelembe hogy a lányok beszélték belém ezt az egészet és valamilyen valóságalapjuk csak van amikor azt mondják hogy sose lesz baratnőm....
2018. szept. 28. 14:14
 15/17 he84 ***** válasza:
Ne legyél ilyen buta, nem néhány bunkó, felszínes, kényes lány fogja megmondani, hogy lehet-e barátnőd, jesszusom,... Szedd már össze magad, ne legyél ennyire negatív! Nem minden nő ilyen és a 170 cm nem alacsony, hanem átlagos!
2018. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Es te lhiszed,hogy 170cm az torpe??nem tudtam,hogy ez a magassag alacsonynak szamit?akkor alacsony vagyok,165cm de senki nem torpezett le,,es eddig eleg sikeres voltam a lanyoknal
2018. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Annak, aki az elején a válaszolnak szüzességi fogadalmat tett:


Azzal soha az életben nem fogsz előrébb jutni, hogy egyetlen egy dolog miatt is, ami számodra megalázó (magasság) ilyen szerepbe kényszeríted magadat. 167cm vagyok és boldog ember tele normális emberi kapcsolatokkal. És ebben egy titok van: növrssz tököt, legyél kemény csávó és FOGADD EL ÖNMAGADAT!!! Amig egy srác saját magával nem oké, addig a lányok is furcsán fognak nézni. Ha meg valaki azt mondja hogy a férfi 185 m-nél kezdődik, arra csak azt mondom hogy én jobb ember vagyok, mint az ilyen felületes köcsögök és még mindig oké és perfekt az önbecsülésem, mert SEMMI NEM FÜGG A MAGASSÁGTÓL, SEM A FAROKMÉRETTŐL.... Na ezt tudatosítsad, gyúrd ki magadat ha jól esik és legyél 160cm tömény erőszak ;D

De komolyan. Az a férfi, aki nem fogadja el magát, az élet minden területén kompenzálni akar majd. Szóval fel a fejjel és legyél férfi.

2018. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!