Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem lehet kikergetni a...

Csak engem lehet kikergetni a világból ezekkel?

Figyelt kérdés

Velem van a baj, hogy egyszerűen szétb sz az ideg, ha valaki rájátszik a tüsszentésre, hogy "hapciiiiiiiiiiii" és még nyög utána 10másodpercig!?? Miért kell?? Felfogtam, hogy tüsszentettél, basszus!


Vagy amikor rohadt hangosan eszik valaki? Csukott szájjal hogy lehet ilyen hangosan csámcsogni? Komolyan megbolondulok.


Miért kell minden ajtót beb szni, csendben is belehet csukni, miért kell minden villanykapcsolót olyan erővel felkapcsolni, hogy szerintem még a szomszédban is lehet hallani?


Miért kell a tányérhoz verni azokat a szerencsétlen evőeszközöket?


Ezek a hangok csak engem tudnak felcseszni ennyire? Vagy túlérzékeny lennék?


2018. szept. 28. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A csámcsogás és az edényhez csapkodó evőeszköz hangja engem is felidegesít
2018. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egy nyugodt, kiegyensúlyozott, normál életet élő embert ezek a zajok nem idegesítenek. Minden rendben van otthon?
2018. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hogy indokoljam is, aki a villanykapcsoló zaját erősnek tartja (még ha rácsapnak-akkor is), ott nem biztos hogy a többi megjelölt forrás is annyira zavaró. Valamiért alapból ideg vagy ha ott kell lenned.
2018. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem túl érzékeny vagy. Ha valaki hangosan tüsszent, max mosolygok rajta, de miért idegesítene?
2018. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Mizofóniának hìvják.
2018. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Hú de jó, megmutatom ezt a kérdést a férjemnek. Mindig azzal ugrat, hogy én túl érzékeny vagyok a zajokra, mert kiborít, ha a szomszéd pipike hajnalig üvölteti a zenét, meg a másik szomszéd félórákig a visszhangzó folyosóra teszi ki a babakocsiban vergődő, torkaszakadtából ordító gyerekét, meg ilyesmik. Lássa már, hogy van olyan, akit a tányércsörgés is kiborít, akkor dehogy vagyok én túl érzékeny. :)
2018. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Érzékszervi túlérzékenység lehet...

Vannak akiket minden zavar. Én is ilyen vagyok; zavar, amikor valaki gyakran sóhajtozik, amikor áthallatszik a szomszédból a rádió elmosódott hangja, nem bírom sokáig, ha egy szobában kell lennem egy kattogó órával, és ha választanom kéne aközött, hogy megvernek valami sikatorban vagy hogy hallgassam ahogy valaki nyammog az ételen, ezerszer inkább választanám a verést...

Kellemetlen, de ez van.

2018. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is túlérzékeny vagyok a zajokra, pár napja nagyon szeles idő volt és attól kaptam hülyét, amikor a szomszéd nyitott kukájának a tetejét folyton az oldalához csapkodta a szél. De pl. a hangos tüsszentés csak akkor zavar, ha kellő közelségből hallom, mert akkor megijeszt.

A kapcsolót nem értem, a többit igen.

2018. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos, hogy egy nyugodt otthonnal vagy erős családi háttérrel, akkor könnyebb elviselni ezeket a dolgokat pl. a munkahelyen vagy a boltban.

Nekem pl. apám ilyen kibírhatatlan. Remélem már nem sokáig! Nagy bulit csapunk amikor ennek vége lesz, az biztos!

2018. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!