Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti felejtettek fent már...

Ti felejtettek fent már valamit a buszon, tényleg akkora bűnt követtem el, hogy meg akart verni apám?

Figyelt kérdés

Lázas voltam, elaludtam. Valahova becsúszott a telefonom, csak itthon vettem észre.


Hívogattam és felvette egy ember, hogy a végállomáson leadták, ami kb. negyed óra tőlünk.


Mondom itthon és apám úgy tett velem, meg üvöltözött, meg meg akart verni.


Igazából elmentem és meglett, nincsen semmi probléma.


2018. okt. 3. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Lehet tele van a hócipője, sok volt neki a nap, elfáradt és már a tény, hogy elveszett a telefon volt az utolsó csepp és borult a pohár. Szóval rajtad vezette le, de pl nem ment volna Neked ha épp nincs így kimerülve.


Nekem is van, amikor reggeli kávé előtt agy néha hulla fáradtságomban este attól üvöltök telitorokból, ha a földre esik a kulcsom. :D

2018. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a zsebemből csúszott ki a buszon telefon, "szerencsére" a mellettem ülő szemét még időben észrevette és gyorsan le is szállt vele. Ezer éves vacak volt, épp készültem lecserélni, de a telefonszámaim elvesztése miatt nagyon pipa voltam. Kétlem, hogy megérte neki eladni, hogy száradjon le a keze...

Kiskamasz koromban a tornacuccom felejtettem hetente a vonaton. Velem is rendszeresen üvöltött anyám, bár így utólag fel nem fogom, miért nem szólt be a talált tárgyakra :)

Ha ez megvigasztal, a férjem tavaly nyáron valahogy a buszon hagyta a túrazsákját, benne minden kajával, a tartalék költőpénzünkkel, az irataival... a hölgy, akivel beszélgettünk észrevette és leadta a sofőrnek. Szerencsére a következő busz ingyen felvett minket, el kellett utaznunk a végállomásra a talált tárgyakra, megszerezni a cuccot, visszajönni... annyi idő elment, hogy inkább hazajöttünk. Azóta is röhögök rajta, hogy tudja valaki elhagyni az egész táskáját :D

2018. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az apukád, lehet szigorú.
2018. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A verés durva, a morgolódást azért megértem, nem két forint egy telefon.


Én figyelek a dolgaimra, nagyon kevés holmit hagytam eddig el. A legnagyobb értékek 2 esernyő volt, egyiket gyerekként, másikat vagy két éve. Vizes volt leraktam a buszon a földre, csak akkor jutott eszembe amikor tovább robogott a távolsági.

2018. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer a tárcám kicsúszott a zsebemből, a kedves megtaláló nem adta le az állomáson hanem kiszedett belőle mindent ami neki nem volt érték (iratok), elküldte az iskolámnak postán (benne volt a lakcímkártya szóval gondolom azért oda hogy ne tudjam ki küldte) és a többit (pénz, maga a tárca) megtartotta.

Na most ezért valakit megverni, főleg ha meglett utána a telefon oltári nagy hülyeség.

2018. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Milyen kedves volt, egy tolvajhoz képest :D
2018. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!