Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha 20 évesen sírtam...

Ciki, ha 20 évesen sírtam apám előtt?

Figyelt kérdés
Ugyan az érzelmesebb emberek közzé tartozom, de nem szoktam állandóan sírni, talán fél éve sírtam utoljára az előtt pedig évekig nem. Most valahogy előjött belőlem...
2018. júl. 23. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, miért lenne az? A sírás sosem ciki, csak akkor amikor hisztérikus.Az ciki, mert az nem mélyről, érzelemből jön, hanem szinészkedésből és a manipulációhoz tartozik.
2018. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mi ebben a "ciki"!? A húsz év, a sírás, vagy az, hogy van apád...?


Nem tudok rájönni, hogy melyik elem lehet olyan, ami bárki számára jogosan elítélhető lenne.

2018. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki mondja hogy Ő sosem sírna, viszont van az az élethelyzet aminél minden ember összetörik. Legyen az egy karambol ahol családtag is érintett pl.
2018. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Számomra ez egyáltalán nem ciki.

Én 30+ vagyok mégis előfordul, hogy sírok. Számomra ez nem cii. Utoljára Nagymamám temetésén sírtam évekkel ezelőtt.

Szerintem nem attól lesz férfi egy férfi, hogy nem sír. A sírás csak annyit jelent, hogy vannak érzelmeid és így vezeted le őket.

2018. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sem lett volna ciki, ha apád sír előtted. Minek kell ilyen nagy dobra verni a sírást?! Sírjál, senki sem fog megnyújzni miatta téged.
2018. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal cikibb, ha valaki "nem mer" sírni az apja előtt.
2018. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
AZÉRT ÉRZED CIKINEK, MERT APÁD AZT NEVELTE BELÉD, HOGY EGY FIÚ SOSEM SÍR, ÉS HOGY LEGYÉL ERŐS, KEMÉNY?
2018. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az cikibb ha bevallod apádnak hogy tetszik neked, vagy a fiúkat szereted.
2018. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!