Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan altatok bosszut?

Hogyan altatok bosszut?

Figyelt kérdés

Hogyan altatok bosszut vkin, (amirol talan nem is tudott)


- pl miutan szakitottunk az exemmel, egybol megirtam az elottem levo exenek, hogy kapcsolatban voltunk es mekkora egy szemet volt ugyanazokat muvelte velem mint vele... Tudtam elore, hogy ha en szakitok egybol, megy majd a regi ex-hez, akinek a labai mint a nagykapu ugy nyilik...- else mondta a csajnak, hogy egyutt voltunk, szegeny lany meg meg sirt utana...


-ha esetleg van vkinek jobb otlete...


2018. okt. 5. 00:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

kisebb csinytevesekre gondoltam, nem bosszura.

igazabol egy nocsabasz volt az exem es csak keresztbe tettem neki ...


de volt, hogy az egyik csajnak (aki allandoan hasznalta a cuccaimat kerdezes nelkul) neki adtam pl az egyik par szuper dögös magassarkumat. szegenykem ugy orult neki, mondta jo lesz munkaba !

en meg neztem ra nagyszemekkel, ha kibirsz abban a magassarkuban egy orat akkor mar orulhetsz, mert az a cipo egy buntetes ...


igazabol nem veres bosszura gondolok, hanem csak kis csinytevesekre...

2018. okt. 5. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

én például úgy, hogy mikor átvert egy lány, levélbombát küldtem az e-mail címére...

aztán hogy felháborodott, mikor elmondtam neki, hogy miért kapta!

mindenesetre utána visszavett a nagy arcából, rájött, hogy az internet se tesz senkit sebezhetetlenné

így kell ezt csinálni: visszafizetni minden rosszért


"Sehogy. A bosszú gyerekes dolog."


igen, az örökvesztesek állandóan ezt hajtogatják


"A bosszú a gyávák, a gyöngék fegyvere! Mondja a kínai bölcsesség."


a bosszúhoz pont, hogy bátorság kell, kisapám

az, hogy csak ülsz és nyeled a szart amit másoktól kapsz, na az a gyávaság tankönyv szerinti példája


"A bosszú a fájdalom leggyávább formája."


ez neked is szól...ha ülsz és tűrsz, na akkor vagy gyáva


"Ez nem szentfazékság. Ha megbántottak, nem adtam meg az örömöt annak, aki okozta, hogy lássa, szenvedek. A fentiek semmi másra nem voltak jók."


szerinted a bosszú ugyanaz mint a szenvedés?

ha nem jöttél volna még eddig rá: a bosszú az egyensúlyról szól...szemet szemért, fogat fogért


"Úgy, hogy felülemelkedtem a sérelmeimen és arra koncentráltam, hogy nekem jó életem legyen, az is lett. Ennél jobb bosszú nincs, minden mást kicsinyes, szánalmas vergődésnek tartok."


nagyszerű kisapám, te leszel az a balek, akit bárki bármikor megszivathat, mert hányadék nyúlbéla alak vagy, és bárki beléd törölheti majd a sáros pacskerját


"Soha sehogy, majd megbünteti őket az élet."


az hát, majd a jóságos Isten igazságot szolgáltat, hogyne!

nyugtasd csak magadat ezzel...

2019. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
uhh 12es koszonom a valaszt, azert kicsit pozitivabban allj az elethez !!! igazabol ha valaki gonosz szandekbol bant akkor megerdemli a buntetest, mint amikor a kisgyereket is valahogy megbuntetik.
2019. okt. 3. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!