Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti adakoztatok már pusztán...

Ti adakoztatok már pusztán jóindulatból, a saját pénzetekből?

Figyelt kérdés

A nyáron dolgoztam és szereztem némi pénzt magamnak. Már vettem belőle egy telefont és más apróságokat. Maradt még a pénzből, és úgy veszem észre magamon, hogy most már csupa fölösleges dolgokon jár a fejem, amiket venni szeretnék.

Ma játszottam a kutyámmal, és eszembe jutott, hogy talán adhatnék belőle egy jelképes összeget egy kutyamenhelynek (kb. 5000 forintot). Tudom, hogy nem nagy pénz, de nekem jól esne, hogy legalább egy napi étel mennyiséget én biztosítok nekik.

Szerintetek is jó ötlet volna vagy inkább ne szórjam el a pénzt. Csak mert egy barátomnak újságoltam nagy boldogan erre totál hülyének nézett, hogy szép gesztus, de azért becsüljem meg a pénzem és inkább gyűjtsem, tartalékoljak.



2018. okt. 6. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Adjál persze.


Sokkal jobb érzés másokra költeni mint magadra.


Meg leszel elégedve magaddal 1 darabig.

2018. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pénzt soha nem adtam, de rendszeresen előfordul, hogy kiválasztok egy szimpatikus alapítványt és fizu után veszek 30-40 kg kutyatápot vagy macskatápot/almot stb.
2018. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!