Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen kommentek a "rossz sofőrök" c. videóknál, témáknál?

Figyelt kérdés

Sok ilyen videónál, amibe bénázik a sofőr, látom, hogy olyanokat írnak egyesek, hogy "nem hogy segítettél volna neki..." , "miért nem segítesz neki???"


Csak engem idegesítenek az ilyenek? Felnőtt emberekről van szó a volán mögött, és gondolom egyik se most vizsgázott. (tisztelet a kivételnek)


Azért nem értek ezekkel egyet, mert tőlem az oktató pl elvárta, hogy a hibákat saját magam korrigáljam, oldjam meg, mert idézem "senki nem fogja helyetted megoldani, nem más vizsgázik le helyetted".

Rengetegszer láttam már olyan sofőrt (mind1, h nő vagy férfi) aki úgy tudott csak be-, vagy kiparkolni, hogy leamortizált minimum 2-3 autót, utána mint aki jól végezte dolgát, elment.

Azért vagyok ideges (elnézést) mert az én kocsim is egyszer egy ilyen áldozata lett.


Rengeteg az olyan oktató, aki nem mondja meg, hogy az illetőnek semmi érzéke sincs a vezetéshez, de azok után, amikor valaki már közveszélyesen vezet, miért kéne neki a jogsibevonás helyett segíteni?

És most nem azért mondom, mert nekem sem segített senki, hanem mert aki ilyen alapvető hibákat elkövet, vagy nem bír egy hatalmas üres helyre (pl 2 autó között) beparkolni, az miért erőlteti a vezetést?



NEM provokációnak szánom, de nem értem. Munkámból kifolyólag is szoktam látni ilyeneket, forgalomban közveszélyesek, de meg vannak sértődve, ha valaki nem segít nekik.



Vagy csak én vagyok egyedül az ilyen véleményemmel?


2013. márc. 25. 21:25
 1/2 A kérdező kommentje:

De soha nem értettem, hogy egyeseknek hogyan sikerült a forgalmi vagy a rutin...

Ismerősöm ugyan ilyen volt, de neki az oktató a forgalmi vezetésnél megmondta, hogy ne erőltessék, mert nem fog menni.

2013. márc. 25. 21:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Én bringás vagyok, és lesz.rom. Egyedül az zavar, hogy a sok idióta autóst kell kerülgetni. Alig van egy-kettő, aki megadja az elsőbbséget, mikor alárendeltről csurog az útját keresztező kerékpárút felé. Ha úton vagyok kénytelen menni, akkor nem győznek dudálni, ha szabályosan sávot váltok, jó előre jelezve, és ha a lámpánál nem úgy indulok, ahogy a lóerőgörcsös ostoba szeretné. Én se provokációnak szánom, csak nem értem. Nem telik biciklire?
2013. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!