Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon vannak gyengéb...

Ezen az oldalon vannak gyengébb, nem annyira életrevaló emberek?

Figyelt kérdés

Akik 18-19 évesen nem tudják felmérni a munkaerőpiacot, annak mozgásait és saját képességeiket, ezért büfészakra mennek.

Akiknek fárasztó napi 9 óra munka után tanulni, panaszkodnak és esetleg ott is hagyják.

Akiknek nem megy együtt a munka, sport, tanulás, pláne mindez család mellett.

Akik nem tudnak vagy nem akarnak kitörni.

Akik 27 évesen se tudják, mi érdekli őket, mik akarnak lenni, a munkaerő-piacot meg pláne képtelenek felmérni.

Akiknek nem jó a nyelvérzékük és nem is érdekli őket a nyelvek.

Akik nem sportolnak és állítják, hogy egyik reálisan elérhető sport se bírna a hobbijukká válni.

Akik panaszkodnak, összetörnek, ha elestek, ha meghal valakijük, ha nem tudnak kitörni - ilyenkor bizony akár hónapokra összetörnek (főleg a gyász miatt, de akár az életben más dolgok miatt is).

Akik már nem reménykednek, ha az ő életük is egy rakás sz, ahogy mindenki másé is a környezetükben.

Akik igen, "más emberek dolgával törődnek" és panaszkodnak, ha teszem azt egy nagyon közeli rokon miatt aggódnak vagy egy munkatársukra idegesek, aki kiállhatatlan, de egész egyszerűen nem lehet "eltávolítani" őt....


Stb.



Ennek csak egy része vagyok én, más része ismerősi köröm, vagy itt random kérdezők, akik ekézést kaptak.


2018. okt. 15. 18:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Barátkozásilag, párkapcsolatilag sem jön be semmi. A lakhelyem újabban élhetetlen, de nem fogok tudni eljönni.


Stb.

2018. okt. 15. 20:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Jelen! Egy félős szerencsétlen semmi vagyok. Mégis azt gondolják pl. a szüleim, hogy sokra vihetem, annak ellenére, hogy életembe nem tanultam , könyvet sem olvastam soha, egy lúzer volnék. :) báár papírnehezéknek jó lennék. Én is sokat gondolkodtam azon, hogy nálam értékesebb emberek hunynak el, én meg még mindig egészséges vagyok. Legazívesebben donor lennék :).
2018. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bármit csinálok, az sosem lesz elég jó.

Mindig kevés, gyenge stb.

4 éve nem dicséret meg senki.


Pedig betegre dolgozom magam.


Szóval egy csőd vagyok.

2019. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37f
2019. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!