Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki senkit sem érdekel...

Ha valaki senkit sem érdekel és senkinek sem fontos, mit tehetne?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Éld úgy az életed,hogy fontos legyél ?😀
2018. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igyekeztem de mindenki talált bennem valami hibát, nem tudok megfelelni egy embernek sem.
2018. okt. 20. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Változtasson magán. Igyekezzen érdekesebb és szerethetőbb személyiség lenni.
2018. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne másoknak akarj megfelelni.
2018. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Én amint így leszek, végzek magammal. Sajnos jelenleg fontos vagyok pár embernek, így nem lehetek még öngyilkos.
2018. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Olyan nincs.
2018. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem sokmindent. Én már belefáradtam, sosem volt olyan közelebbi ismerősöm, aki ne akart volna valamit megváltoztatni rajtam. Senki sem fogadott el olyan tökéletlennek, amilyen vagyok, és mindenkinek csak addig számítottam, ameddig kellettem nekik valamire. Felhagytam a kapcsolatépítéssel, elegem van abból, hogy mindig nekem kell kezdeményeznem, különben hónapokig, vagy akár évekig sem szólnak hozzám az állítólagos barátaim. Jobb egyedül, legalább nem kell attól tartanom, hogy szó nélkül hátat fordítok magamnak a legnagyobb sz.rban.
2018. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ennek a valakinek az életében vannak olyan emberek, akik fontosak neki, akkor mutassa ezt ki feléjük, és meg fog lepődni, hogy ők is viszonozni fogják ezt.

Ha nem teszünk semmit, nem fog történni semmi. Ne várj másra, légy te az, aki lép.

2018. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! megtettem, de egyetlen egy sem viszonozta. Legtöbbször vissza sem írnak már nekem.
2018. okt. 20. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ezek szerint nem jó emberek vesznek körül. Visszaírni szerintem alap, főleg ha ilyen helyesen ír az illető. :)
2018. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!