Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig lehet ezt elviselni?

Meddig lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
2éve lassan màr, hogy egy munkaközvetítőn keresztül dolgozok 1000km re tàvol a hazàmtol. Megtalàltam a szerelmet plusz még jól is keresek, de mégsem vagyok boldog. Minden nap 12óràt dolgozom két müszakban. Reggeli müszakban hétfőtől szombatig és vasàrnap még azon a héten kezdem az éjszakait egész màsik hét péntekig. Haza csak 4 havonta engednek szaros két hétre. A baràtnőm aki idevalósi nem akarja itt hagyni az orszàgàt én meg itt nem bírom màr. Semmire nincs időm csak a munka a munka a munka. Hiàba van pénzem ha nincs boldogsàgom. Nem vagyok képes kilépni a mókus kerékből mert otthon nincs jövője az életemnek. Őt se lennék képes elhagyni, de màr annyira elegem van az àllandó munkàbol, hogy ürügyet keresek, hogy kilaradhassak egy napot.

2018. okt. 25. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy a várost/országot hagyd ott, hanem a munkát és a közvetítőt, ami tönkretesz. Igen, magadra leszel utalva, és? Nem okozhat akkora gondot egy új állás találása és megtartása, ha beszéled a nyelvet és tájékozott vagy az ország dolgaival kapcsolatban (alap dolgokkal, mint adózás, stb., ami sehol se túl bonyolult). Komolyan nem értem, mire jó a közvetítőre való támaszkodás, mi olyan biztonságot ad a kizsigerelésen kívül, amiért nem gondolkodsz el a váltáson. Magyarországon is azt érzed, hogy sarokba vagy szorítva, ha nem közvetítőn keresztül van a munkád? Mert ez pontosan ugyanaz, maximum a nyelv más, tapasztalat.
2018. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nehogy hazagyere! Bolond vagy: Ha már volt bátorságod kimenni, akkor foggal-körömmel de maradj kint. Tudod a nyelvet, keress másik munkát. Itthon is kidolgoztatják a lelkedet, és megbecsülés nulla!

Gondolom nem Észak-Kóreában dolgozol :):)

Elötted a világ menj tovább.

2018. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!